Zámecká 97
Plumlov 798 03
tel.: +420 736 614 003
email: kamenictvi.otruba@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 10.08.2017
Topováno 14.11.2017

Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru

Firma se zaměřuje na výrobky z kamene, které vypadají velice moderně, krásně a svěže. Pokud opravdu hledáte kvalitu, jistotu a tradiční materiál, pak máte jasno. Tato soukromá firma započala svou historii již v roce 1991. Mnoho let zkušeností dalo vzniknout krásným a elegantním prvkům.

Kuchyňské desky z kamene, Kamenictví Karel Otruba

Vychází z dlouholeté kamenické a kamenosochařské tradice

Zakládají si vždy na dobře odvedené práci, proto jsou jejich výrobky kvalitní a vždy dokonalé. Kámen se zdá být studeným materiálem a prvkem, který se do interiéru ničím nehodí. Opak je však pravdou. Jakmile uvidíte pár ukázek, tak sami zjistíte, že se kámen skvěle hodí do interiéru a to například také kuchyně.

Kamenictví, které vám vezme dech

Novodobý styl kuchyně

Dokonalost skříněk podtrhne a zvýrazní krásná, mramorová deska. Ta může být samozřejmě v různých dezénech. Vše vypadá velice moderně a stylově. Firma se však nezaměřuje pouze na jeden druh výrobků, jsou schopni vytvořit vám také schody, kamenné parapety, obložení krbu, což vypadá velice luxusně a prakticky se udržuje. Vytvářejí dokonce i pomníky a další kamenné doplňky či sakrální památky.

Ukázky poskytovaných služeb a vytvořených výrobků

Při výrobě se používají nejmodernější technologie

Tým odborníků se vždy snaží poradit a poskytnou jakékoliv konzultace. Následně obhlídnou dané místo, zaměří, zpracují a nakonec doladí vše do posledního detailu. Kámen dá interiéru krásný a elegantní vzhled. Je příjemný na dotek, hezky se leskne a působí skvostně.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.kamenictvi-otruba.cz

36 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.

Vydáno 15.08.2016

VÍCE