Kamenictví Karel Otruba

Vydáno 10.08.2017
42 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2017

Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru

Firma se zaměřuje na výrobky z kamene, které vypadají velice moderně, krásně a svěže. Pokud opravdu hledáte kvalitu, jistotu a tradiční materiál, pak máte jasno. Tato soukromá firma započala svou historii již v roce 1991. Mnoho let zkušeností dalo vzniknout krásným a elegantním prvkům.

Kuchyňské desky z kamene, Kamenictví Karel Otruba

Vychází z dlouholeté kamenické a kamenosochařské tradice

Zakládají si vždy na dobře odvedené práci, proto jsou jejich výrobky kvalitní a vždy dokonalé. Kámen se zdá být studeným materiálem a prvkem, který se do interiéru ničím nehodí. Opak je však pravdou. Jakmile uvidíte pár ukázek, tak sami zjistíte, že se kámen skvěle hodí do interiéru a to například také kuchyně.

Kamenictví, které vám vezme dech


Novodobý styl kuchyně

Dokonalost skříněk podtrhne a zvýrazní krásná, mramorová deska. Ta může být samozřejmě v různých dezénech. Vše vypadá velice moderně a stylově. Firma se však nezaměřuje pouze na jeden druh výrobků, jsou schopni vytvořit vám také schody, kamenné parapety, obložení krbu, což vypadá velice luxusně a prakticky se udržuje. Vytvářejí dokonce i pomníky a další kamenné doplňky či sakrální památky.

Ukázky poskytovaných služeb a vytvořených výrobků


Při výrobě se používají nejmodernější technologie

Tým odborníků se vždy snaží poradit a poskytnou jakékoliv konzultace. Následně obhlídnou dané místo, zaměří, zpracují a nakonec doladí vše do posledního detailu. Kámen dá interiéru krásný a elegantní vzhled. Je příjemný na dotek, hezky se leskne a působí skvostně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamenictvi-otruba.cz