Kamenné kuchyňské desky, obklady krbů, parapety, schody

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky, obklady krbů, parapety, schody

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.

Kamenictví Karel Otruba - kamenné kuchyňské desky

KAMENICTVÍ OTRUBA – tradice a kvalita

Historie našeho kamenictví sahá až do roku 1924. Právě tato dlouhá tradice, ale také zkušený tým pracovníků i neustálá modernizace strojního vybavení a výrobních technologií jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům a snaha vybrat to nejlepší řešení přímo pro vás.

A proč zvolit do interiéru kámen? Je to odolný materiál s dlouhou životností a snadnou údržbou, který navíc vašemu bydlení dodá prvek originality, elegance i luxusu. Veškeré produkty vyrábíme z kvalitního přírodního kamene, vybrat si můžete ze široké palety typů kamene i jeho vzhledových vlastností.

Kamenné pracovní desky do vaší domácnosti


Kamenné kuchyňské desky přesně podle vašich potřeb

Pro váš domov vyrobíme kvalitní bytové doplňky z kamene, například kuchyňské desky na míru. Kamenné pracovní desky jsou mnohem trvanlivější a také jejich vzhledové vlastnosti jsou nesrovnatelné s běžně používanými deskami. Kromě toho vám na zakázku vyrobíme také umyvadlové desky, kamenné krbové římsy, vnitřní i venkovní parapety, poličky a podobně.

Ať už do svého bytu či domu potřebujete jakoukoliv pracovní kamennou desku či jiný kamenný bytový doplněk, obraťte se na nás.

Kamenné kuchyňské desky a další doplňky na zakázku


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenictvi-otruba.cz/

Vydáno 15.08.2016
539 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru

Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru
Firma se zaměřuje na výrobky z kamene, které vypadají velice moderně, krásně a svěže. Pokud opravdu hledáte kvalitu, jistotu a tradiční materiál, pak máte jasno. Tato soukromá firma započala svou historii již v roce 1991. Mnoho let zkušeností dalo vzniknout krásným a elegantním prvkům.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kamenictví Karel Otruba
WEBOVÁ STRÁNKA
Kamenictví Karel Otruba
www.kamenictvi-otruba.cz
Adresa

Adresa

Zámecká 97
Plumlov 798 03

kamenictvi.otruba@seznam.cz
+420 736 614 003


Najdete nás také zde:

ARES
captcha