Kamenictví Karel Otruba

Vydáno 15.08.2016
176 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2018

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.

Kamenictví Karel Otruba - kamenné kuchyňské desky

KAMENICTVÍ OTRUBA – tradice a kvalita

Historie našeho kamenictví sahá až do roku 1924. Právě tato dlouhá tradice, ale také zkušený tým pracovníků i neustálá modernizace strojního vybavení a výrobních technologií jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům a snaha vybrat to nejlepší řešení přímo pro vás. A proč zvolit do interiéru kámen? Je to odolný materiál s dlouhou životností a snadnou údržbou, který navíc vašemu bydlení dodá prvek originality, elegance i luxusu. Veškeré produkty vyrábíme z kvalitního přírodního kamene, vybrat si můžete ze široké palety typů kamene i jeho vzhledových vlastností.

Kamenné pracovní desky do vaší domácnosti


Kamenné kuchyňské desky přesně podle vašich potřeb

Pro váš domov vyrobíme kvalitní bytové doplňky z kamene, například kuchyňské desky na míru. Kamenné pracovní desky jsou mnohem trvanlivější a také jejich vzhledové vlastnosti jsou nesrovnatelné s běžně používanými deskami. Kromě toho vám na zakázku vyrobíme také umyvadlové desky, kamenné krbové římsy, vnitřní i venkovní parapety, poličky a podobně. Ať už do svého bytu či domu potřebujete jakoukoliv pracovní kamennou desku či jiný kamenný bytový doplněk, obraťte se na nás.

Kamenné kuchyňské desky a další doplňky na zakázku