Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

Kamenictví Karel OtrubaKamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.

Kamenictví Karel Otruba - kamenné kuchyňské desky

KAMENICTVÍ OTRUBA – tradice a kvalita

Historie našeho kamenictví sahá až do roku 1924. Právě tato dlouhá tradice, ale také zkušený tým pracovníků i neustálá modernizace strojního vybavení a výrobních technologií jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům a snaha vybrat to nejlepší řešení přímo pro vás.

A proč zvolit do interiéru kámen? Je to odolný materiál s dlouhou životností a snadnou údržbou, který navíc vašemu bydlení dodá prvek originality, elegance i luxusu. Veškeré produkty vyrábíme z kvalitního přírodního kamene, vybrat si můžete ze široké palety typů kamene i jeho vzhledových vlastností.

Kamenné pracovní desky do vaší domácnosti


Kamenné kuchyňské desky přesně podle vašich potřeb

Pro váš domov vyrobíme kvalitní bytové doplňky z kamene, například kuchyňské desky na míru. Kamenné pracovní desky jsou mnohem trvanlivější a také jejich vzhledové vlastnosti jsou nesrovnatelné s běžně používanými deskami. Kromě toho vám na zakázku vyrobíme také umyvadlové desky, kamenné krbové římsy, vnitřní i venkovní parapety, poličky a podobně.

Ať už do svého bytu či domu potřebujete jakoukoliv pracovní kamennou desku či jiný kamenný bytový doplněk, obraťte se na nás.

Kamenné kuchyňské desky a další doplňky na zakázkuVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenictvi-otruba.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru

Kamenictví Karel Otruba dalo vzniknout novým a velice moderním prvkům z kamene, které se hodí do každého interiéru

Firma se zaměřuje na výrobky z kamene, které vypadají velice moderně, krásně a svěže. Pokud opravdu hledáte kvalitu, jistotu a tradiční materiál, pak máte jasno. Tato soukromá firma započala svou historii již v roce 1991. Mnoho let zkušeností dalo vzniknout krásným a elegantním prvkům.

Vydáno 10.08.2017Vydáno 15.08.2016
479 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020