Krnovská 117
Opava 747 07
tel.: +420 553 760 811
email: info@hagemann.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.11.2017
Topováno 09.02.2018

Prodej nových nákladních vozů AVIA

Kdo by si nepamatoval starou dobrou značku nákladních vozidel AVIA? Zlatá česká tradice, která naštěstí dostala nový kabát a pokračuje dál ve své tradici. A za to můžeme být vděční společnosti Hagemann a.s., která znovu vozy značky AVIA prodává jako autorizovaný prodejce.

Nákladní vozidla AVIA, Hagemann a.s.

Výroba, prodej, servis i montáže nákladních vozidel

Historie společnosti Hagemann a.s. sahá až do daleké minulosti, a sice do roku 1932, kdy začala její opravárenská činnost automobilů a také prodej a servis. Několikrát změnila majitele i jméno a v roce 1991 získala název Hagemann a pod tímto názvem působí až po současnost. Výrobní program společnosti spočívá v opravách motorů a opravách, prodeji a servisu nákladních automobilů a v dalších činnostech jako výroba a servis užitkových nástaveb, vozidla vlastní konstrukce, montáže doplňků a příslušenství, atd. Firma je držitelem certifikátu EN ISO 9001:2008.

Firma, která má historii i současnost

Autorizovaný dealer vozidel AVIA

Další ukázkovou produkcí společnosti jsou nové nákladní vozy AVIA. Společnost Hagemann a.s. je opět prodává a jedná se o špičkového autorizovaného prodejce nákladních vozů AVIA včetně špičkového a autorizovaného servisu. A co víc, na přání zákazníka dokážou tento vůz kvalitně upravit na míru požadavkům. Co se týká historického vývoje značky AVIA, tak v ČR má značka velkou tradici, po které přišla značka DAEWOO. Továrnu následně koupili Indové a výroba se zcela zastavila. Naštěstí v současné době výrobu opět rozjel holding pana Strnada Czechoslovak group a AVIA je znovu ve výrobě a prodeji a navazuje na tradiční a kvalitní značky.

AVIA znovu na scéně

Kompletní modelová řada AVIA

Se značkou AVIA se můžete těšit na kompletní modelovou řadu, která obsahuje širokou paletu verzí s různými hmotnostmi vozidel i motorů, kabin a rozvorů a jsou vhodné pro jakýkoliv druh přepravy materiálů v oblasti středně těžkých nákladních vozidel. Modelová řada AVIA D75-D120 4x4.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.hagemann.cz

Další články z oboru

Motorová vozidla nákladní
Maloobchod, Obchodní zastoupení, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba
78 zhlédnutí
Další PR články firmy
Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Hagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Potřebujete kvalitní nástavbu či vestavbu vozidla? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří k nejvýznamnějším výrobcům užitkových nástaveb v České republice. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější nástavby na všechny druhy podvozků. Nástavby vyrobíme dle přání zákazníka s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Provádíme také užitkové vestavby a přestavby.

Vydáno 08.11.2016

VÍCE