Zápečská 63/II
Chlumec nad Cidlinou 503 51
tel.: +420 495 485 227
email: info@jiry.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.11.2017
Topováno 14.04.2018

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem, JIRY spol. s r.o.

Prodej hutního materiálu nejen v oblasti východních Čech

Společnost JIRY začínala svoji činnost již v roce 1990 pod názvem JIRY-Jiří Ryba a od roku 1998 působí na trhu pod současným názvem JIRY spol. s r.o. V současné době se společnost pyšní skladovými a prodejními prostory o rozloze 13 000 m2 a má pevné postavení na trhu v prodeji hutních materiálů. A to nejen v oblasti východních Čech, ale okruh odběratelů přesahuje již hranice ČR. Poskytuje také dopravu hutního materiálu v rámci celé ČR.

Prodej hutních materiálů na pevném základu

Široký sortiment hutního materiálu

Velkoobchod a maloobchod firmy poskytuje široké spektrum hutního materiálu jako otevřené i uzavřené profily a to od speciálních přes čtyřboké, oválné až po omega a mnohé další. Dále jsou to topenářské trubky od bezešvých přes pozinkované až po oplášťované, konstrukční, plochá a tažená ocel, úhelníky, ocelové plechy, stavební profilová a betonářská ocel, atd. Materiál je dokonce možné objednat telefonicky a o zbytek se firma postará.

Široký sortiment plní požadavky zákazníků

Kompletní dodávka hutního materiálu

Zákazník hutní materiál objedná a firma JIRY spol. s r.o. se postará o dopravu přes 1000kg v rámci regionu východních Čech zdarma a po celé ČR za režijní ceny. Dále firma poskytuje různé množstevní slevy, dělení materiálů dle požadavků zákazníka pomocí acetylenu nebo pásovou pilou, možnost uzavírání celoročních smluv a termínovaných dodávek, dodací lhůty do 2 dnů a 100% záruka zastřešení skladového materiálu.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.jiry.cz

106 zhlédnutí
Další PR články firmy
Potřebujete hutní materiál? Zavolejte firmě JIRY, do dvou dnů bude u vás

Potřebujete hutní materiál? Zavolejte firmě JIRY, do dvou dnů bude u vás

Hutní materiál nachází využití v široké škále odvětví. Využívají jej drobní živnostníci, velké firmy i koncoví klienti. Společnost JIRY, s.r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hutního materiálu a nabízí nadstandardní služby pro své klienty.

Vydáno 04.01.2016

VÍCE