Kamenická 5
Praha 7 170 00
tel.: +420 233 379 697
email: obchod@bizerba.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 05.01.2015
Topováno 21.09.2016

Vážící systémy pro velkoobchod i maloobchod s tradicí téměř 150 let

Již téměř 1,5 století se společnost Bizerba zabývá výrobou a prodejem vážících systémů pro maloobchody i průmyslové provozy. V současnosti zahrnuje sortiment kromě širokého portfolia vážících systémů jak pro retail tak průmysl také např. pokladny, potravinářské stroje, etiketovací a logistické systémy ale i software pro nabízené produkty.

Vážící systémy pro velkoobchod i maloobchod s tradicí téměř 150 let

Nejen vážící systémy prvotřídní kvality

Značka Bizerba, to nejsou jen vážící systémy, pokladny a další produkty špičkové kvality, ale hlavně komplexní služby a inovativní řešení pro různé typy provozů. Na základě našich bohatých zkušeností s mnoha individuálními zakázkami nabízíme také odborné poradenství, kterého můžete využít v případě, že si nejste jistí, jaké řešení je optimální pro co nejefektivnější provoz s jeho specifiky.

 

Pro veškeré námi dodávané systémy vyvíjíme a instalujeme také potřebný software, který lze přizpůsobit individuálním požadavkům daného provozu.

 

Samozřejmostí je i dodání veškerého spotřebního materiálu, který je potřeba pro bezproblémový provoz. Na mysli máme např. etikety, pokladní pásky a další sortiment.

Nářezové stroje Bizerba zrychlí a usnadní obsluhu zákazníků

Nářezové stroje mnoha typů tvoří důležitou část prodejního portfolia značky Bizerba. Tyto nářezové stroje vynikají přesností, nízkou spotřebou elektrické energie, snadnou údržbou a vyhovují i náročným hygienickým a bezpečnostním požadavkům. Kromě klasických nářezových strojů pro úseky uzenin a lahůdek nabízíme také stroje a mlýnky na maso, automatické kráječe chleba a další nezbytné pomocníky pro rychlou a hygienickou obsluhu zákazníků v i těch nejnáročnějších provozech.

Využití vážících systémů a dalších výrobků Bizerba

Produkty značky Bizerba nacházejí široké spektrum využití, především v potravinářském průmyslu, ale i v mnoha dalších provozech, kde jsou potřeba přesné a kvalitní vážící systémy, etiketovací stroje, dávkovací zařízení a další nezbytné výrobní a logistické systémy.

Historie společnosti sahá až do roku 1866

O zkušenostech v oblasti vážících systémů a systémů pro průmyslové provozy svědčí kromě spokojených klientů i dlouholetá historie firmy, která se tímto oborem zabývá už téměř 150 let. I v tomto oboru se objevují stále nové technologie a možnosti, na které naši pracovníci pružně reagují a přinášíme tak našim zákazníkům moderní řešení, která jim umožní být vždy o krok před konkurencí.

Obraťte se na spolehlivé dodavatele efektivních systémů

Hledáte-li i vy optimální řešení pro váš provoz, tedy přesné a trvanlivé vážící systémy, systémy pro etiketování a logistiku, pokladny s váhou a jiné produkty nebo služby z této oblasti, obraťte se na profesionály ze společnosti Bizerba. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům a možnostem. Těšíme se na spolupráci!

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.bizerba.cz

223 zhlédnutí
Další PR články firmy
Technologické vybavení pro elektronickou evidenci tržeb

Technologické vybavení pro elektronickou evidenci tržeb

Živnostníci a podnikatelé, kteří přijímají platby v hotovosti nebo kartou, se budou muset s velkou pravděpodobností připravit na nový zákon, týkající se elektronické evidence tržeb. V první fázi se to bude týkat těch, kteří podnikají v oblasti ubytování, stravování či pohostinství. Spousta firem však eviduje své tržby pomocí vyspělých technologických zařízení již delší dobu. Jde totiž o moderní řešení, které usnadní práci jak podnikatelům, tak jejich zákazníkům.

Vydáno 18.02.2016

VÍCE
Další komplikace pro maloobchodníky? Pozor na certifikaci softwaru!

Další komplikace pro maloobchodníky? Pozor na certifikaci softwaru!

Jedna z největších porevolučních změn v podnikatelském prostředí, elektronická evidence tržeb, vstoupila před necelými dvěma měsíci do ostrého provozu a začala pomalu odkrývat menší i větší komplikace, s kterými se podnikatelé musí potýkat. Napříč všeobecným předpokladům nespočívají tyto komplikace ve výpadcích či nefunkčnosti systému EET, ale ve špatném výběru pokladního řešení. Tomu by, na základě těchto zkušeností, maloobchodníci chystající se na 2. fázi, mohli předejít. Kvůli novele ČMI o certifikaci vah jim ale problémy zdaleka nekončí. Prostřednictvím odborníků ze společnosti Bizerba, dodavatele váho-pokladen pro EET, jsme pro lepší orientaci připravili o EET přehled toho nejdůležitějšího.

EET je způsob evidence tržeb, kdy jsou zasílány údaje o každé provedené transakci podnikatele online na státní správu. Jinak řečeno, podnikatel namarkuje cenu za zboží či službu, odešle údaje o transakci na server Finanční správy, ta zpět pošle automaticky do 2 vteřin potvrzení o přijetí zprávy s FIK kódem účtenky k podnikateli, který ji následně vytiskne a předá zákazníkovi spolu se zbožím.

Vydáno 07.02.2017

VÍCE