Miroslav Kolář-PNEUSERVIS ROKYCANY

Vydáno 22.06.2015
169 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2016

Prodej pneumatik, oprava pneumatik a ještě mnohem víc, to je pneuservis Rokycany

Co je podle vás známkou dobrého auta? Výkonný motor nebo snad luxusní interiér? Jistě. To vše vám ale nebude nic platné, pokud budete mít nekvalitní pneumatiky. Právě pneumatiky vám totiž zajistí perfektní požitek z jízdy, ale zároveň bezpečí i při cestě náročným terénem. Pokud i vy sháníte nové kvalitní pneumatiky, je pro vás pneuservis Miroslav Kolář Rokycany jako stvořený. Nabízíme totiž prodej pneumatik i opravy pneumatik všeho druhu.

Miroslav Kolář - PNEUSERVIS ROKYCANY: pneumatiky BARUM, prodej pneumatik, oprava pneumatik

Pneumatiky BARUM jsou zárukou kvality

Pneumatiky BARUM patří k tomu nejlepšímu, co na trhu nejdete, již řadu let. Také pneuservis Rokycany vám je proto nabízí. Jsme autorizovaným dealerem značky BARUM, u nás tak máte jistotu perfektní kvality značkového zboží. Ať už tak sháníte letní pneumatiky BARUM, nebo potřebujete odolné pneumatiky BARUM na zimu, u nás si jistě vyberete. Také v případě, že pneumatikám příliš nerozumíte, jsme tu pro vás. Rádi vám poradíme, jaké pneumatiky jsou pro váš vůz a životní styl nejvhodnější a pomůžeme vám vybrat pneumatiky BARUM, které vám sednou.

 

Prodej pneumatik doplňujeme také širokou nabídkou alu a ocelových disků. U nás tak pořídíte nejen kvalitní pneumatiky BARUM, ale můžete si vybrat i originální disky, které skvěle doplní vzhled auta a stanou se vaší chloubou.

Oprava pneumatik pro osobní auta, náklaďáky i zemědělské stroje

Pneuservis Rokycany ale nenabízí pouze prodej pneumatik, naším oborem je také oprava pneumatik všeho druhu. Víme totiž, že kvalitní pneumatiky něco stojí. V případě, že je možné vaše pneumatiky ještě zachránit, to proto rádi uděláme. Oprava pneumatik se u nás ale netýká pouze osobních aut. My si hravě poradíme také s opravou pneumatik u nákladních a zemědělských strojů, SUV nebo vozů s pohonem 4x4. Opravujeme pneumatiky BARUM ale i další značky pneumatik jako jsou například Continental, Uniroyal, Michelin nebo Kleber. Oprava pneumatik je tu tak pro vás ať už jezdíte v čemkoli a máte jakýkoli problém.

 

Pneuservis Rokycany je zkrátka místo, kde vám s pneumatikami poradí za každých okolností. Ať už tak máte nový sporťák a hledáte vhodné gumy, které vám budou všichni závidět, nebo potřebujete rychle a levně opravit píchlé kolo, obraťte se na nás. Veškeré práce provádíme rychle, kvalitně a přesně dle vašich požadavků. Navštivte i vy pneuservis Rokycany a pořiďte si skutečně kvalitní pneumatiky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.edb.cz/kolarpneu