Vinařice 204
Kladno 273 07
tel.: +420 312 274 125
email: ceskand@centrum.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.09.2015
Topováno 11.01.2016

Výroba hadic i spolehlivé náhradní díly na nákladní vozidla a autobusy pod jednou střechou

Potřebujete náhradní díly na autobusy nebo na nákladní vozidla? Hledáte palivové, vzduchové či hydraulické hadice za přijatelné ceny? Pak stačí kontaktovat firmu Jiří Češka a najdete přesně to, o co máte zájem. Společnost se zaměřuje na výrobu hadic z nejspolehlivějších materiálů a na prodej náhradních dílů pro autobusy a nákladní vozy.

Jiří Češka, Autodíly pro nákladní vozidla a autobusy, Kladno: náhradní díly na nákladní vozidla, náhradní díly na autobusy

Výroba hadic z materiálů nejvyšší kvality

Firma Jiří Češka díky svým letitým zkušenostem ví, že výroba hadic je zodpovědný úkol, u kterého jsou žádoucí perfektní výsledky. Proto využívá k výrobě hadic jenom takové materiály, které jsou odolné a dlouhotrvající. Hadice jsou tedy vyráběny výhradně z velmi kvalitních komponentů od výrobců MANULI a GATES, což jsou ve svém oboru skuteční a renomovaní specialisté. Hadice jsou tedy nejen spolehlivé, ale seženete zde také hadice kompatibilní se všemi druhy autobusů, nákladních vozidel, přívěsů i stavebních strojů.

Hydraulické, palivové, brzdové i vzduchové hadice pro váš automobil

Výroba hadic je jedním z hlavních zaměření společnosti, a proto zde najdete více druhů hadic. Všem však zůstává společná vysoká kvalita a přijatelná cena. Sortiment hadic obsahuje:
- hydraulické hadice
- palivové hadice
- vzduchové hadice
- brzdové hadice
- ocelové trubky

Výroba hadic vysoké kvality i prodej náhradních dílů pro vozidla za výhodné ceny.

Náhradní díly na nákladní vozidla a náhradní díly na autobusy rychle a spolehlivě

Další oblastí, ve které firma Jiří Češka přináší své služby, jsou náhradní díly na nákladní vozidla a na autobusy. Nabízí náhradní díly na nákladní vozidla a autobusy značek Mercedes, Man, Scania, DAF, Volvo, Nisan, Mitsubischi, Tatra, Liaz a Multicar pro autobusy Karosa, Mercedes, Sor a Bova a pro návěsy Schmitz, Fruehauf a Panav. Ať už se jedná o náhradní díly na autobusy nebo na nákladní vozy, o náhradní díly nové či repasované, dostanete vždy výrobky ověřené. Zde se nemusíte bát komplikací.

Široký sortiment bez starostí a komplikací

Potřebujete olej, tlumič, nebo třeba brzdové obložení? Není problém. Sortiment společnosti Jiří Češka obsahuje vše, co hledáte. A pokud ne, mohou vám některé další náhradní díly také objednat. Z bohaté nabídky mohou být pro představu zmíněny například zrcátka, skla ke světlometům, listová pera, tlumiče pérování, alternátory, brzdové obložení a kotouče, startéry, stěrače, chladící soustavy, náplně do ostřikovačů, oleje a spousta dalších produktů. Zaměstnanci firmy jsou vysoce kvalifikovaní a díky své odbornosti a zkušenostem vám vždy rádi, dobře a spolehlivě poradí.

Pořiďte si náhradní díly na nákladní vozidla či autobusy z pohodlí domova.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.ceskand.wbs.cz

191 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kvalitní náhradní díly a příslušenství nejen pro nákladní vozidla za výhodné ceny

Kvalitní náhradní díly a příslušenství nejen pro nákladní vozidla za výhodné ceny

Sháníte náhradní díly pro nákladní vozidlo, autobus nebo návěs? U firmy Jiří Češka najdete, co hledáte. Pestrý sortiment náhradních dílů a příslušenství doplňuje vlastní výroba hydraulických, brzdových, palivových a vzduchových hadic. Nově můžete také sledovat aktuální nabídku náhradních dílů v e-shopu. A nechybí ani produkty za akční ceny!

Vydáno 02.04.2014

VÍCE