Jiří Češka


Vinařice 204, Kladno 273 07
Společnost se zabývá prodejem náhradních dílů a příslušenství pro nákladní vozidla, autobusy, vleky a návěsy.
Na českém trhu působíme od roku 1996.

Dodáváme nové a repasované díly pro nákladní vozidla značek:
- Mercedes, Man, Scania, DAF, Volvo, Nisan, Mitsubischi
- Tatra, Liaz a Multicar pro autobusy Karosa, Mercedes
- Sor a Bova a pro návěsy Schmitz, Fruehauf a Panav.

V našem sortimentu náhradních dílů naleznete například:
- brzdové obložení a kotouče
- zrcátka, listová pera, tlumiče pérování
- alternátory, startéry, brzdové a pružinové válce
- stěrače, náplně do ostřikovačů, chladící soustavy -
- motorové, převodové a hydraulické oleje.

Zabýváme se také výrobu různých typů hydraulických, brzdových, palivových a vzduchových hadic a ocelových trubek pro všechny typy nákladních vozidel a autobusů, přívěsů, návěsů.

Hadice vyrábíme z kvalitních komponentů firem Manuli a Gates.

Uvedené zboží můžete také objednat na našem e-shopu.

Produkty
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel


Související články
Jak získat nestandardní díly pro vaše auto v novém e-shopu firmy AUTOLA, s.r.o.

AUTOLA, s.r.o.

Jak získat nestandardní díly pro vaše auto v novém e-shopu firmy AUTOLA, s.r.o.

Chcete si upravit své auto podle svého gusta, zvýšit jeho výkon, komfort nebo bezpečnost? Pak byste měli navštívit nový e-shop firmy AUTOLA, s.r.o., který je specializovaný na nestandardní díly pro osobní automobily. Dozvíte se, co jsou to nestandardní díly, jak je vybrat, objednat a namontovat.


Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Pouze férové jednání a odborný přístup

ATC MOBILE

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Kardany, spol. s r.o.

Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Provozování nákladních vozidel sebou přináší nejen radosti, ale také starosti. Pravidelný servis a opravy jsou pomalu na denním pořádku a vždy to chce služby odborníků na profesionální úrovni. Takovou jistotu a servis třeba i na počkání vám poskytne firma Kardany, spol. s r.o. se sídlem i provozovnou ve Velké Bíteši.


Firemní články
Výroba hadic i spolehlivé náhradní díly na nákladní vozidla a autobusy pod jednou střechou

Výroba hadic i spolehlivé náhradní díly na nákladní vozidla a autobusy pod jednou střechou

Potřebujete náhradní díly na autobusy nebo na nákladní vozidla? Hledáte palivové, vzduchové či hydraulické hadice za přijatelné ceny? Pak stačí kontaktovat firmu Jiří Češka a najdete přesně to, o co máte zájem. Společnost se zaměřuje na výrobu hadic z nejspolehlivějších materiálů a na prodej náhradních dílů pro autobusy a nákladní vozy.


Kvalitní náhradní díly a příslušenství nejen pro nákladní vozidla za výhodné ceny

Kvalitní náhradní díly a příslušenství nejen pro nákladní vozidla za výhodné ceny

Sháníte náhradní díly pro nákladní vozidlo, autobus nebo návěs? U firmy Jiří Češka najdete, co hledáte. Pestrý sortiment náhradních dílů a příslušenství doplňuje vlastní výroba hydraulických, brzdových, palivových a vzduchových hadic. Nově můžete také sledovat aktuální nabídku náhradních dílů v e-shopu. A nechybí ani produkty za akční ceny!


Kvalitní hadice pro stroje a autobusy| Praha

Kvalitní hadice pro stroje a autobusy| Praha

V katalogu naší firmy Jiří Češka naleznete kvalitní a spolehlivé hadice a ocelové trubky pro autobusy, přívěsy, stroje a nákladní vozy. Nabídka obsahuje náhradní hadice hydraulické, vzduchové, palivové a brzdové a také ocelové trubky. Objednejte si na našem E-shopu nové náhradní díly z komponentů firem MANULI a GATES a užívejte si bezstarostné práce a jízdy se stroji a autobusy. Pokud potřebujete podrobnější informace o naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na číslo 312 274 125 nebo na e-mail: ceskand@centrum.cz.


Součástky na nákladní auta a autobusy

Součástky na nákladní auta a autobusy

Už téměř dvacet let Vám dodáváme kvalitní náhradní díly pro autobusy a nákladní vozy za výhodné ceny. V servisu naleznete jak zbrusu nové, tak repasované součástky na vozy značek Mercedes, Nissan, Tatru, Multicar, DAF, Liaz, Scania, Volvo, Man i Mitsubischi a na autobusy Sor, Bova a Karosa. Seženete u nás brzdové kotouče a obložení, listová pera, tlumiče, alternátory, startéry, válce, stěrače, chladící soustavy a k tomu doplnění motorovými, převodovými a hydraulickými oleji. Na telefonním čísle 312 273 946 Vám naši pracovníci odborně poradí s výběrem správného kusu náhradního dílu do Vašeho vozu, a pokud není zrovna na skladě, rádi ho pro Vás objednají přímo na míru potřebám. Máte tak jistotu, že nový či repasovaný kus je přesně to, co sháníte.


Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy, Kladno

Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy, Kladno

Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy na Kladně od společnosti pana Jiřího Češky. Nabízíme široký sortiment náhradních dílů i příslušenství pro nákladní vozy, autobusy, vleky i návěsy. Už od roku 1996 vám dodává ty nejkvalitnější náhradní díly za přijatelné ceny. V jejich sortimentu náhradních dílů najdete například: - brzdové obložení, brzdové kotouče - zrcátka, listová pera, tlumiče pérování - alternátory, startéry, brzdové a pružinové válce - stěrače, náplně do ostřikovačů, chladící soustavy - motorové oleje, převodové i hydraulické oleje Náhradní díly mají k dispozici jak nové, tak repasované. Autodíly dodávají pro následující značky nákladních vozidel: - Mercedes, Nissan - Man, Mitsubischi - Scania, Volvo - DAF, Liaz - Tatra, Multicar Seženete u nich také jak nové, tak i repasované náhradní díly pro autobusy, a to zejména pro tyto značky: Karosa, Mercedes, Sor a Bova. Dále u nich najdete i náhradní díly pro návěsy Schmitz, Fruehauf a Panav. Pokud vám v nabídce náhradních dílů něco chybí, nebojte se kdykoli kontaktovat zaměstnance společnosti Jiří Češka. Ti vám povědí, zda je možné vámi sháněné náhradní díly případně objednat. Potřebujete-li odbornou radu či pomoc s výběrem náhradních dílů pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy či návěsy, neváhejte se obrátit na společnost Jiří Češka. Co se týče náhradních dílů, její zaměstnanci mají obrovský přehled, vysokou kvalifikaci i množství zkušeností, přičemž vybírat můžete skutečně z širokého sortimentu nových i repasovaných náhradních dílů. Díky tomu máte jistotu, že zakoupené náhradní díly nejen pro nákladní vozy jsou skutečně to, co jste hledali. Nakupovat můžete i v jejich e-shopu.


Hadice pro stavební stroje, nákladní vozy, autobusy i přívěsy, Kladno

Hadice pro stavební stroje, nákladní vozy, autobusy i přívěsy, Kladno

Kvalitní a odolné hadice pro stavební stroje, nákladní vozy, autobusy či přívěsy, stejně jako ocelové trubky najdete v sortimentu firmy Jiří Češka, která sídlí v Kladně. Její kvalifikovaní profesionální zaměstnanci tyto hadice pro nákladní vozy vyrábí z kvalitních komponentů firem Manuli a Gates. Chcete-li prvotřídní výrobek, na prvním místě je třeba pracovat s materiálem na vysoké jakostní úrovni. Takovým materiálem jsou právě i komponenty Manuli a Gates. Společnost Jiří Češka vyrábí různé typy hadic a ocelových trubek pro všechny typy nákladních vozidel, autobusů, přívěsů a návěsů. V jejich nabídce tedy najdete: - hydraulické hadice - brzdové hadice - palivové hadice - vzduchové hadice - ocelové trubky. Hledáte-li spolehlivé hadice či ocelové trubky pro váš stavební stroj, nákladní vůz, autobus, přívěs či návěs, jsou produkty od firmy Jiří Češka tou správnou volbou. Její zaměstnanci jsou totiž vysoce kvalifikovaní odborníci s bohatými zkušenostmi a jejich odvedená práce je vždy velmi precizní. Společnost Jiří Češka se kromě výroby hydraulických hadic, brzdových hadic, palivových hadic vzduchových hadic nebo ocelových trubek pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy specializuje také na náhradní díly pro široké spektrum vozidel, a to jak náhradní díly nové, tak i repasované. Spolupracujte s profesionály i vy!