Vizovická 423
Zlín-Příluky 760 01
tel.: +420 577 432 013
email: autodanicek@volny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.12.2015
Topováno 26.02.2016

Autoservis DANÍČEK s.r.o. chystá změny, které přinesou nové kvalitní služby

Zlínský autoservis DANÍČEK s.r.o. byl založen již v roce 1994. Od svého vzniku prošlo autoservisem mnoho vozů a také samotný autoservis si prošel řadou změn. Autoservis, pneuservis, lakovna, autokarosárna – to jsou jen některé specializované prostory, které ve Zlíně v areálu firmy DANÍČEK s.r.o. nalezneme. Autoservis si navíc pro své zákazníky připravil několik změn, které budou v plném provozu k dispozici od 1. ledna roku 2016.

Autoservis, Zlín

Přímý příjem vozidel do servisu

Důležitým rysem firmy je pozitivní prozákaznický přístup. V rámci nových změn se autoservis rozhodl zajistit lepší a kvalitnější zázemí pro své klienty, současně také zajistit velmi kvalitní přímý příjem vozidel do servisu. Je třeba upozornit na to, že od roku 2007 je autoservis DANÍČEK s.r.o. oficiálním partnerem Škoda Auto a nabízí tak plnohodnotné služby.
Přímý příjem vozidel do servisu znamená, že bude dobře postaráno nejen o váš vůz, ale také o vás. Pod vaším dohledem bude automobil zvednutý na zvedáku, společně s profesionálními techniky stav vozu společně zkontrolujete, identifikujete závady a sepíšete zakázku. To vše v příjemném prostředí a třeba se šálkem kávy.

Oficiální partner společnosti Škoda Auto

Autolakovna a autokarosárna

Firma disponuje vlastní autolakovnou a autokarosárnou. V oblasti karosářských prací nabízí ve Zlíně rozsáhlou paletu prováděných činností, které se nemusí nutně týkat jen osobních automobilů. Autokarosárna firmy DANÍČEK s.r.o. disponuje moderními technologiemi, ale také odborným personálem s mnohaletými zkušenostmi, díky čemuž dokáží dát do původního stavu i těžce poškozený osobní automobil či dodávku nebo terénní vůz.

Součástí nových změn k lednu 2016 je i zahájení provozu zbrusu nové autolakovny. Společnost usilovně pracuje na budování nových prostor pro kvalitní lakování. Nová autolakovna bude vybavena moderním vybavením značky TERMOMECCANICA GL. Díky tomu bude kvalita lakovaných dílů na velmi vysoké úrovni.

Autoservis a pneuservis

Nabídka služeb v rámci autoservisu a pneuservisu zůstane zachována. Firma se pyšní opravdu rozsáhlou nabídkou poskytovaných služeb, které zahrnují kompletní opravy, přípravu na stk, geometrie, opravy motoru ad.

Pneuservis je také moderně vybaven - během několika minut vám budou přezuty letní gumy na zimní či opačně a současně si můžete objednat nové pneu.

Firma DANÍČEK s.r.o. patří mezi nejvýznamnější a nejoblíbenější pneuservisy ve Zlíně a okolí. Díky rozsáhlému spektru nabízených služeb a vzrůstající kvalitě a prozákaznickému přístupu je tento autoservis stále oblíbenějším a vyhledávanějším. Ať už máte vůz ŠKODA nebo jiné značky a potřebujete využít služeb autoservisu, pneuservisu, autolakovny či autokarosárny, zmiňovaný servis je jasnou volbou.

Autoservis a pneuservis s kvalitními službami

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autodanicek.cz

Další články z oboru

, Autoklempířské práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autolakýrnické práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autosklo
Opravy a servis, Služby
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Myčky aut
Služby
, Pneuservisy
Opravy a servis, Služby
, STK a emise
Služby
165 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

Nabourané auto? Pomůže autolakovna Autoservisu Daníček Zlín

V případě havárie vašeho vozu se vám bude autolakovna hodit. Pokud totiž chcete uvést auto do původního stavu, bez nástřiku nového laku se prostě neobejdete. Autolakovnu, ale také autopůjčovnu v krajském městě Zlín provozuje Autoservis Daníček. Nechte si auto opravit a prozatím si u nás půjčte jedno na záskok!

Vydáno 28.01.2016

VÍCE
Autoservis, který se postará o vše potřebné

Autoservis, který se postará o vše potřebné

Najít autoservis s širokou paletou služeb za přijatelnou cenu a v perfektní kvalitě nemusí být vůbec snadný úkol. Po celé republice existuje velké množství autoservisů, ty se však často zaměřují jen na několik typů či značek aut, nabízí jen vybrané typy služeb. Hledáte-li autoservis, který zajistí opravu a údržbu všech značek aut a kromě samotné opravy nabídne řadu dalších služeb, navštivte Zlín. Nachází se zde totiž Autoservis Daníček s.r.o., který vám poskytne mnohem více než jen opravu automobilu.

Vydáno 08.03.2015

VÍCE