PNEUcentrum Václavovič

Vydáno 05.01.2016
196 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2016

Do pneuservisu za výměnou pneu, opravou i nákupem

Pneumatiky patří k nejdůležitějším součástem každého automobilu, jejich jakost významně ovlivňuje kvalitu jízdy a chování na silnici. Proto se výběr a seřízení nesmí podceňovat. Pokud svěříte výměnu pneu, opravu nebo prodej do rukou profesionálům, výsledek bude o úroveň vyšší. Navštivte PNEU Centrum Václavovič v Břeclavi a podívejte se, jak vypadá kvalitní profesionální pneuservis.

prodej pneu, výměny pneu, opravy pneu

Služby pneuservisu nespočívají jen ve výměně pneu

Naprostá většina klientů si pod náplní práce pneuservisu představí výměnu pneu, nic víc, nic míň. Ve skutečnosti však pneuservisy obvykle nabízí mnohem více služeb. Jasným příkladem je zmíněná firma z Břeclavi. Kromě přezutí pneu všech vozidel (od osobních automobilů přes motocykly až po nakladače) nabízí opravy pneu, prodej pneu, ale také čištění interiérů, úschovu a likvidaci pneumatik, seřízení světel, geometrie, plnění klimatizací a další služby, které obvykle poskytují autoservisy.

Jak správně hustit pneumatiky?


Opravy poškozených pneumatik

Pokud dojde k průrazu pneumatiky, je na zaměstnanci pneuservisu, aby zhodnotil rozsah poškození. Na základě toho vybere vhodný postup opravy. Firma PNEU Centrum Václavovič situaci vyhodnotí, a pokud bude oprava rentabilní, dá pneumatiku do pořádku. Bude-li poškození pneumatiky o velkém rozsahu a oprava by se nevyplatila, zaměstnanci firmy vám nabídnou možnost nákupu nových pneumatik. Vyberete si z široké škály pneumatik vysoké kvality značek Michelin, Barum, Kormoran, Kleber, Lassa a BFGoodrich.

Od přezutí přes opravu pneu po autoservis