Litoměřická 86
Česká Lípa 470 01
tel.: +420 487 828 111
email: info.cl@fehrer.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 18.03.2016
Topováno 04.08.2016

Fehrer Bohemia - pěnové díly sedadel aut, loketní opěrky i vše ostatní pro interiér vozu

Kvalitní interiér auta je stejně důležitý jako například dobře fungující motor nebo odolná karoserie. Právě pěnové díly sedadel aut totiž umožňují řidiči i spolujezdcům pohodlnou a bezpečnou jízdu za každých okolností. Kde ale pěnové díly sedadel aut sehnat? Obraťte se na společnost Fehrer Bohemia. Jsme dodavatelem interiérových dílů pro automobilový průmysl, najdete u nás pěnové díly pro sedadla, loketní opěrky i další kvalitní komponenty.

pěnové díly sedadel

Kvalita na první místě

Pěnové díly sedadel aut, ale i například loketní opěrky musí splňovat přísné normy a požadavky. Toho jsme si v naší společnost vědomi. Vše vyrábíme dle nejnovějších výrobních postupů a za dodržení veškerých předpisů tak, abychom výrobcům aut mohli nabídnout vždy to nejlepší. O kvalitě našich výrobků navíc svědčí i to, že jsme držiteli certifikátu ISO/TS 16949.

Loketní opěrka i stranový díl pro sedadlo

Každý typ auta je něčím zvláštní a specifický. Pěnové díly sedadel aut ale nesmí chybět v žádném. Naše výrobky proto odebírají tak proslulé firmy, jako jsou Daimler, Škoda, Volkswagen nebo Audi. S námi totiž mají jistotu, že i ta nejmenší loketní opěrka byla vyrobena poctivě a s péčí. Nezáleží na tom, zda sháníte pěnové díly pro sedadla, stranové díly nebo loketní opěrky. U nás seženete veškeré pěnové díly sedadel aut v jakémkoli množství.

312 zhlédnutí
Další PR články firmy