GASKO spol., s r.o. Kolín


Klejnarská 155, Kolín IV 280 02

Provádíme stavby a přípojky plynovodů, vodovodů a kanalizací. Používáme vlastní stroje na provádění protlaků pod komunikacemi, na opravu poškozených komunikací a další.

Máme záruční a pozáruční servis na veškeré námi prováděné práce.

Z našeho technického vybavení:
- sklady a dílny, odstavná parkovací a skladovací plocha
- kolová a pásová rypadla, rozvinovací zařízení
- nákladní automobil, autojeřáb, mobilní buňky
- montážní vozy
- přepravník osob a osobní vozy
- kompresor, protlak, pěchy, válec živice
- svařovací automaty, svařovací agregáty, elektrocentrály,
příkopový válec, čerpadla, ruční elektrické nářadí, a další

Z našich dokončených zakázek a referencí:
- Praha Ruzyně-letiště
- Krásné Březno - PLUS
- Stavební parcely Kolín - Spálenka
- Kanalizace, vodovod Miletín, a jiné.

IČ: 45146454
DIČ: CZ45146454
Okres: Kolín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Vodvářka

Stavba plynovodů, kanalizací a vodovodů Kolín

Stavba plynovodů, kanalizací a vodovodů Kolín

Stavbu plynovodů, kanalizací a vodovodů v Kolíně Vám dodává firma GASKO a. s. Kromě výstaveb plynovodů, vodovodů a kanalizací provádíme protlaky pod komunikacemi a vyhledáváme podzemní sítě.


Stavba kanalizací a vodovodů Kolín

Stavba kanalizací a vodovodů Kolín

Společnost GASKO spol.s r.o. se zabývá výstavbou vodovodů a kanalizací vlastní kapacitou. Stroje: - provádění zemních prací - provádění protlaků pod komunikacemi - opravy poškozených komunikací - automaty na svařování plastů se záznamem svárů - zařízení na svařování ocele - zařízení na provádění elektrojiskrových zkoušek a vyhledávání podzemních sítí. Budeme se těšit na Vaší spolupráci.


Stavba a opravy plynovodů Kolín

Stavba a opravy plynovodů Kolín

Společnost GASKO spol.s r.o. provádí stavbu a opravy plynovodů. Disponujeme vlastními stroji na provádění zemních prací a provádění protlaků pod komunikacemi. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na provedené práce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • montáže vodovodního potrubí, montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, vodoinstalace opravy
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů
  • svařování hliníku a oceli, pevnost sváru, svářecí služby, metody tig a mag, svařování CO2, svařování plastů
  • dešťová a splašková kanalizace, vodovodní řady, plynovodní přípojky, veřejné osvětlení, elektrické rozvody, vybudování infrastruktury


Související články
Řezání kovů laserem a plazmou - Brno
Řezání kovů laserem a plazmou - Brno

Naše firma vyrábí různé výrobky, mezi které patří laserové výpalky, svařené plechové dílce osázené lisovacími i navařovacími prvky, svařované konstrukční celky, které mohou být opatřeny povrchovou úpravou dle přání a požadavků zákazníka.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum
Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum

Občas se naskytnou situace, u kterých hned nevíme, jak si máme poradit. Tyto situace nastávají spíše zřídka a v běžném životě se s nimi dennodenně nesetkáme, ale právě v mimořádném případě může nastat situace, kdy se něco pokazí nebo rozbije, zkrátka vznikne havárie. Pokud se to týká oblasti vody, topení nebo plynu, pak využijte pohotovostní službu, která vám okamžitě pomůže.


Zakružování trubek a spirál
Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.