Vladimír Laszák Seřízování a servis vstřikovačů Tábor


Chýnovská 2217, Tábor 390 02

Služby Jižní Čechy, Tábor
-diagnostika elektronických systémů
přístrojem KTS 550
-opravy a seřízování dieselového
vstřikování
-opravy vstřikovacích čerpadel a
trysek všech značek pro osobní,
nákladní automobily a autobusy
-opravy systémů Common Rail
-opravy common railových vstřikovačů
-opravy dvoustupňových vstřikovačů
-běžný servis vozidel
-výměny olejů a filtrů na počkání
-příprava vozidel na STK
-měření emisí
-možnost vyzvednutí opraveného vozidla
mimo pracovní dobu
-a mnoho dalších služeb.

Jsme autorizované pracoviště Cebia,
spol. s r.o. a provádíme tyto služby:
-PROVIN-prověřování původu vozidel vb
ČR a zahraničí
-VINTEST- prověřování původnosti
identifikátorů vozidel
-VINFOTO-dokumentujenstav vozidla
pomocí digitální fotografie
-ROKVY- prověřování stáří vozidel
-SBZ OCIS- pískování skel kódem CEBIA
-EUROVIN OCIS-pískování skel kódem VIN
-AUTODOT OCIS- holografické značení
vozidel.

IČ: 11313170
DIČ: CZ6110040673
Okres: Tábor
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Laszák

Opravy vstřikovačů, Tábor

Opravy vstřikovačů, Tábor

Kde seřídit nebo opravit vstřikovače a vstřikovací čerpadla všech značek? Přece v Autodiesel Tábor! Naši zaměstnanci jsou skuteční odborníci na problematiku opravy vstřikovačů a provádí nadstandardní služby za přijatelné ceny. V našem servisu poskytujeme tyto služby: - opravy vstřikovačů - všech značek i typů pro osobní i nákladní automobily, autobusy, zemědělskou a stavební techniku - opravy a přezkoušení rotačních i řadových vstřikovacích čerpadel - opravy a seřízení vozů a motoru, kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů - měření emisí diesel motorů - diagnostika systému řízení motoru - vytahování poškozených vstřikovačů (zarezlé, zatuhlé, zakarbonované v hlavě válců, atd.) - značek BOSCH, LUKAS, DENSO, SIEMENS a dalších - a mnoho dalších Veškeré práce včetně oprav vstřikovačů provádíme na nejmodernějších přístrojích. Díky jejich kvalitě a spolehlivosti našich zaměstnanců, dosahují práce prováděné týmem Autodiesel Tábor vysoké kvality a spolehlivosti. A co víc, to vše ve velice krátkém termínu. Opravy vstřikovačů provedeme maximálně do 3 dnů! Na přání zákazníka využíváme repasované náhradní díly, které jsou levnější. Autodiesel Tábor je spolehlivá firma, která funguje už od roku 1991. Naši zaměstnanci jsou poctiví, rychlí a spolehliví. Navíc jsou neustále přezkušováni a školeni na nové produkty. Jsme držiteli mnoha certifikátů a osvědčení.


Opravy vstřikovačů Common Rail

Opravy vstřikovačů Common Rail

Autodiesel Tábor vám nabízí veškeré opravy vstřikovačů všech značek a typů u osobních a nákladních automobilů,autobusů,zemědělské a stavební techniky. Opravy provádíme na nejmodernějších strojích,proto zaručujeme vysokou kvalitu a spolehlivost. Jaké jsou hlavní příčiny poškození vstřikovačů? 1. nízká kvalita nafty 2. životnost vstřikovačů,některé systémy odcházejí již po 120 000 odjetých kilometrech 3. životnost vozidla - ve velké míře se do ČR dováží vozy na hranici své životnosti, přičemž na tachometru mají 125-1500000 km. Nového majitele pak může překvapit oprava vstřikování. Opotřebení vstřikovačů způsobuje nepřesné dávkování paliva. Následkem může být nižší výkon motoru, kolísání volnoběhu, vyšší hlučnost, případně vyšší spotřebu paliva. V krajním případě může dojít k propálení pístu motoru. Firma provádí i vytahování vstřikovačů, které nelze vymontovat standardním způsobem - zatuhlé, zarezlé, zakarbonované v hlavě válců.


Opravy vstřikovacích čerpadel

Opravy vstřikovacích čerpadel

Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav vstřikovacích čerpadel nejrůznějších značek -BOSCH,LUKAS,DENSO,SIEMENS,MOTORPAL. Na vaše přání můžeme použít repasovně a zároveň levnější díly. Čerpadlo můžete odeslat i poštou a nazpět ho můžeme zaslat dobírkou na vaši adresu. Poskytujeme opravy za velmi výhodných podmínek. Opravíme vám čerpadla do osobních i nákladních vozů,včetně demontáže a montáže zpět do vozidla Naši stálí zákazníci mají VÝRAZNÉ SLEVY ! Opravy v krátké době. Oprava čerpadel spočívá v podrobném rozebrání,očištění,kontrole a opravě mechanických částí. Poté následuje kontrola funkčnosti čerpadla na seřazovací mašině.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • nákladní vozy, tahače, skříňové nákladní automobily, plachtové nákladní automobily, valníkové nákladní automobily, sklápěčkové nákladní automobily
  • prodej osobních automobilů, služby autopůjčovny, prodej sedanů, prodej autodoplňků, servis osobních automobilů, autorizovaný dealer vozů


Související články
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.


Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů
Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.