Vladimír Laszák
Seřízování a servis vstřikovačů Tábor


Chýnovská 2217, Tábor 390 02

Služby Jižní Čechy, Tábor
-diagnostika elektronických systémů
přístrojem KTS 550
-opravy a seřízování dieselového
vstřikování
-opravy vstřikovacích čerpadel a
trysek všech značek pro osobní,
nákladní automobily a autobusy
-opravy systémů Common Rail
-opravy common railových vstřikovačů
-opravy dvoustupňových vstřikovačů
-běžný servis vozidel
-výměny olejů a filtrů na počkání
-příprava vozidel na STK
-měření emisí
-možnost vyzvednutí opraveného vozidla
mimo pracovní dobu
-a mnoho dalších služeb.

Jsme autorizované pracoviště Cebia,
spol. s r.o. a provádíme tyto služby:
-PROVIN-prověřování původu vozidel vb
ČR a zahraničí
-VINTEST- prověřování původnosti
identifikátorů vozidel
-VINFOTO-dokumentujenstav vozidla
pomocí digitální fotografie
-ROKVY- prověřování stáří vozidel
-SBZ OCIS- pískování skel kódem CEBIA
-EUROVIN OCIS-pískování skel kódem VIN
-AUTODOT OCIS- holografické značení
vozidel.

IČ: 11313170
DIČ: CZ6110040673
Okres: Tábor
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Laszák

Opravy vstřikovačů, Tábor

Opravy vstřikovačů, Tábor

Kde seřídit nebo opravit vstřikovače a vstřikovací čerpadla všech značek? Přece v Autodiesel Tábor! Naši zaměstnanci jsou skuteční odborníci na problematiku opravy vstřikovačů a provádí nadstandardní služby za přijatelné ceny. V našem servisu poskytujeme tyto služby: - opravy vstřikovačů - všech značek i typů pro osobní i nákladní automobily, autobusy, zemědělskou a stavební techniku - opravy a přezkoušení rotačních i řadových vstřikovacích čerpadel - opravy a seřízení vozů a motoru, kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů - měření emisí diesel motorů - diagnostika systému řízení motoru - vytahování poškozených vstřikovačů (zarezlé, zatuhlé, zakarbonované v hlavě válců, atd.) - značek BOSCH, LUKAS, DENSO, SIEMENS a dalších - a mnoho dalších Veškeré práce včetně oprav vstřikovačů provádíme na nejmodernějších přístrojích. Díky jejich kvalitě a spolehlivosti našich zaměstnanců, dosahují práce prováděné týmem Autodiesel Tábor vysoké kvality a spolehlivosti. A co víc, to vše ve velice krátkém termínu. Opravy vstřikovačů provedeme maximálně do 3 dnů! Na přání zákazníka využíváme repasované náhradní díly, které jsou levnější. Autodiesel Tábor je spolehlivá firma, která funguje už od roku 1991. Naši zaměstnanci jsou poctiví, rychlí a spolehliví. Navíc jsou neustále přezkušováni a školeni na nové produkty. Jsme držiteli mnoha certifikátů a osvědčení.


Opravy vstřikovačů Common Rail

Opravy vstřikovačů Common Rail

Autodiesel Tábor vám nabízí veškeré opravy vstřikovačů všech značek a typů u osobních a nákladních automobilů,autobusů,zemědělské a stavební techniky. Opravy provádíme na nejmodernějších strojích,proto zaručujeme vysokou kvalitu a spolehlivost. Jaké jsou hlavní příčiny poškození vstřikovačů? 1. nízká kvalita nafty 2. životnost vstřikovačů,některé systémy odcházejí již po 120 000 odjetých kilometrech 3. životnost vozidla - ve velké míře se do ČR dováží vozy na hranici své životnosti, přičemž na tachometru mají 125-1500000 km. Nového majitele pak může překvapit oprava vstřikování. Opotřebení vstřikovačů způsobuje nepřesné dávkování paliva. Následkem může být nižší výkon motoru, kolísání volnoběhu, vyšší hlučnost, případně vyšší spotřebu paliva. V krajním případě může dojít k propálení pístu motoru. Firma provádí i vytahování vstřikovačů, které nelze vymontovat standardním způsobem - zatuhlé, zarezlé, zakarbonované v hlavě válců.


Opravy vstřikovacích čerpadel

Opravy vstřikovacích čerpadel

Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav vstřikovacích čerpadel nejrůznějších značek -BOSCH,LUKAS,DENSO,SIEMENS,MOTORPAL. Na vaše přání můžeme použít repasovně a zároveň levnější díly. Čerpadlo můžete odeslat i poštou a nazpět ho můžeme zaslat dobírkou na vaši adresu. Poskytujeme opravy za velmi výhodných podmínek. Opravíme vám čerpadla do osobních i nákladních vozů,včetně demontáže a montáže zpět do vozidla Naši stálí zákazníci mají VÝRAZNÉ SLEVY ! Opravy v krátké době. Oprava čerpadel spočívá v podrobném rozebrání,očištění,kontrole a opravě mechanických částí. Poté následuje kontrola funkčnosti čerpadla na seřazovací mašině.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • nákladní vozy, tahače, skříňové nákladní automobily, plachtové nákladní automobily, valníkové nákladní automobily, sklápěčkové nákladní automobily
  • prodej osobních automobilů, služby autopůjčovny, prodej sedanů, prodej autodoplňků, servis osobních automobilů, autorizovaný dealer vozů

Jsme firma s dlouholetou tradicí, která zajišťuje kompletní smuteční služby zahrnující zajištění pohřbu či kremace, převozy zesnulých, vyřízení potřebné dokumentace a mnoho dalšího.

Související články
Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.


Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.
Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.

Dne 26.11.2016 oslaví Auto Viki a.s. patnácté výročí svého vzniku. Byla to dlouhá cesta, motivovaná neutuchající snahou vytvořit silnou a kvalitní společnost poskytující dokonalé služby svým zákazníků, majitelům a uživatelům vozidel Ford.