Brusičství Petlach s.r.o.


Brněnská 112, Ochoz u Brna 664 02

PŘESNOST VYŽADUJE BROUŠENÍ.

Kovovýroba.
Brusičské práce (broušení):
-kovů
-nakulato do průměru 320 mm a
délky 1500 mm
-naplocho na rotačním magnetu
až do průměru 420 mm
-otvorů do hloubky 400 mm
-hoblovací nože do délky 1000 mm
-pístnice, otvory válce pro hydrauliku
-bezhroté broušení
-rovnání hřídelí do průměru 50 mm a délky 1200 mm
-ostření frézy, závitníky, vrtáky, výstružníky, výhrubníky...
Vybavení firmy:
-brusky:
-BUA 31, BPH 20, TOS 2U, BPV 300x1000, BBZ 60, N1,
otočný magnet, průměr 400 mm pro broušení
na BPV, TOS 2U.

IČ: 25539124
DIČ: CZ25539124
Okres: Brno-venkov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ladislav Petlach

Hledáte přesné strojní broušení všeho druhu?

Hledáte přesné strojní broušení všeho druhu?

Právě jste našli naše nabídky na přesné broušení všeho druhu: zabýváme se broušením na klasických bruskách, na kulato, od malých součástí až po hřídele dlouhé 1600 až 1700 mm, broušením na otvory a to jak malých otvorů od 10 mm až po 200mm, dále hluboké otvory s možností hloubky broušeného otvoru asi do 400 mm kde ale je nutno nejprve posoudit možnosti upínání. Umíme brousit i nerez, bronz, mosaz, nástrojovou ocel atd. - vše měříme passametrem. Dále máme možnosti bezhrotého broušení různých čepů a jednoprůměrových hřídelek a broušení na brusce BPV 300 x 1000 mm.Tady můžeme nainstalovat otočný magnet 400 mma brousit na této brusce různá mezikruží do tohoto průměru. A nakonec Vám můžeme nabídnout ostření komunálního nářadí, jako různé frézy podle dávné ale už opomíjené technologie, závitníky výstružníky atd. Hodinová sazba 360 - 400 Kč / hod. Na náštěvu a spolupráci se těší kolektiv brusírny.


Nabídka brusičských prací

Nabídka brusičských prací

Nabízíme kapacitu na broušení na kulato do průměru 320 mm až do délky 1600 mm, broušení otvorů dle možností upínání až do hloubky 400 mm, dále ploché broušení na BPV 300 krát 1000 mm, s možností otočného magnetu 400 mm, ostření hoblovacích nožů do 1000 mm a bezhroté broušení na BBZ 60.Další produkty a služby
  • frézování kovů, soustružení kovů, broušení kovových částí, konstrukční práce, zpracování kovů


Související články
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.


Se Znojemskými strojírnami do oblak
Se Znojemskými strojírnami do oblak

Když se vracím ze světa domů letadlem Airbus, vždy se dotknu při nastupování zárubní dveří tohoto stroje. Není to náhoda, mám hned lepší pocit, protože vím, že tato součást byla vyrobena ve Znojmě a jsem tím pádem o kus blíže k domovu. Znojemské strojírny jsou totiž dodavatelem dílů pro obřího výrobce letadel Airbus. Tato významná strojírenská firma slaví v těchto dnech pětadvacet let svého trvání a má se čím pochlubit.


Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace
Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace

Strojírenská výroba kusových i malosériových zakázek, CNC obrábění, ale i distribuce prvků regulační techniky. To vše patří k činnosti společnosti SPA Praha. Zajistíme kompletní a přesnou výrobu strojních součástí, náhradních dílů i dodávku montážních celků či menších strojů. To vše přesně dle dokumentace zákazníka.


Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly
Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly

SPA Praha je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství, která vyrábí strojní součásti a komponenty přesně dle zadání klienta. Výroba na zakázku dle individuálních požadavků spolu s bohatými zkušenostmi přináší zákazníkům jistotu, že zařízení bude spolehlivé a precizní. V SPA Praha zajistíme kompletní výrobu strojních součástí s profesionální přesností, a to až do stupně přesnosti IT5. Pro strojírenství vyrábíme na zakázku jak montážní celky, tak jednotlivé díly dle zadané dokumentace.