ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

CZKCNC obrábění

CNC obrábění

CNC obrábění strojírenských dílů z oceli, litiny, neželezných kovů, titanové slitiny

Kovovýroba, strojírenské díly

Kovovýroba, strojírenské díly

Kovovýroba, obráběné dílce a součásti včetně povrchových úprav

Řízení výroby a kvality

Řízení výroby a kvality

Zvyšování kvality strojírenských výrobků a služeb, konstrukční a technologické poradenství


Obrábění, soustružení na CNC strojích

CNC obrábění, frézování a soustružení kovů je hlavní náplní činnosti společnosti ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Jsme také renomovaným subdodavatelem strojírenských dílů pro evropské strojírenské výrobce.

Od roku 1992 jsme kvalitním a spolehlivým dodavatelem pro významné evropské strojírenské výrobce. CNC obráběním vyrábíme dílce a komponenty pro různá průmyslová odvětví, jako je letecký průmysl, tiskařské a textilní stroje, vakuová technika, vstřikovací čerpadla a další.V rámci obrábění používáme především CNC soustruhy, obráběcí centra a brusky. Obrábíme všechny druhy materiálů používané ve strojírenství, jako je uhlíková, nástrojová a nerezová ocel, neželezné kovy a slitiny, litiny. Specializujeme se na obrábění technicky náročných dílců do hmotnosti cca 40 kg objednávaných ve středně velkých sériích. Dílce vyrábíme na základě dodaných výkresů.

Naše technologické vybavení :
CNC stroje:
- 12 CNC soustruhů
- 16 CNC obráběcích center
- 2 CNC brusky na ploché a rotační broušení.

Zajišťujeme také dodávku a montáže podsestav, sestav, broušení kovů, strojírenské dílce, sestavy, montážní, konstrukční práce a výroba forem. Vyrábíme a dodáváme triskově obráběné dílce a montážní podsestavy pro široký okruh evropských finalistů strojů a zařízení. Průběh výroby je řízen informačním systémem (ERP) s implementovaným pokročilým plánováním výrobních kapacit (APS). Systém generuje požadavky na dodání materiálu a termíny zahájení jednotlivých výrobních operací tak, aby byl dodržen požadovaný termín vyrobení dílů a jejich expedice.

Firma je certifikována dle ISO 9001 a 14001.


Katalog firem:    

Brusičské práce

,  

Nástrojářské práce

,  

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,  

Strojírny a kovovýroba

,  
Štítky:

CNC obrábění, frézování, soustružení kovů, subdodavatel strojírenských dílů