FOX toys, s.r.o.


K Žižkovu 3/379, Praha 9 190 00

Široký sortiment kovových modelů, plastikových stavebnic letadel, lodí a automobilů, literatury, potřeb pro modeláře, barev, sprejů i doplňků.
.

IČ: 63077060
DIČ: CZ63077060
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Karel Kot

Dovoz sběratelské modely P/raha

Dovoz sběratelské modely P/raha

Naše společnost FOX toys, s.r.o. nabízí dovoz sběratelských modelů. Modely od firem: - Abrex - AutoArt - Brumm - Carousel 1 - CMC - Eligor - Exoto - Exact Detail - Hot Wheels - další. Více info naleznete zde:


Velkoobchodní odběr modelů aut Praha

Velkoobchodní odběr modelů aut Praha

Společnost FOX toys, s.r.o. nabízí velkoobchodní odběr modelů aut. Podmínky odběru: - živnostenský list - výpis z obchodního rejstříku - minimální odběr: 20 000,- Kč bez DPH - první tři nákupy – platba hotově. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha dovoz modely aut pro sběratele

Praha dovoz modely aut pro sběratele

Společnost FOX toys, s.r.o. dováží modely aut pro sběratele. Obchod v současné době obsahuje více než 22 000 položek a je největším e-shopem s modely aut v České republice. V případě zájmu o námi dovážené modely nás můžete kontaktovat na této adrese, kde naleznete velkoobchod. Tuklatská 3/2107 100 00 Praha 10 Více info naleznete zde:


Sběratelské modely aut Praha

Sběratelské modely aut Praha

Společnost FOX toys, s.r.o. se zabývá dovozem sběratelských modelů a jejich prodejem. Modely: - aut - motorek - letadel - tanků. Prodáváme také plastové stavebnice a potřeby pro modeláře. Více info naleznete viz odkaz níže:


Modely aut FOX toys

Modely aut FOX toys

Modely aut Modely aut FOX toys naleznete v našich prodejnách: FOXtoys Modely Na Příkopě 12 110 00 Praha 1 Tel. 221 014 400 /prodejna se nachází ve 2. patře obchodního centra Černá Růže/ Otevírací doba Po-Pá 9.30-20.00 So - 9.30-19.00 Ne - 11.00-19.00 k&k Modely Tuklatská 3 100 00 Praha 10 Tel./fax: 274 77 98 48 Otevírací doba Po-Pá 9.00 – 19.00 So 9.00 – 12.00 Více info naleznete viz odkaz níže:


Modely aut e-shop -   autíčka nejen pro sběratele od všech předních světových výrobců

Modely aut e-shop - autíčka nejen pro sběratele od všech předních světových výrobců

Společnost FOX toys, s.r.o. nabízí ve svém e-shopu modely aut. Od svého založení roku 1995 se zabýváme výrobou a dovozem modelů aut pro sběratele a jejich maloobchodním a velkoobchodním prodejem. Modely osobních aut: -kovové modely limuzín -modely sportovních vozů -modely kombíků. Velikost modelů jsou různá, např: 1:18 tj. 25 - 30 cm. Těšíme se na Vaši objednávku, kterou vyřídíme k Vaší plné spokojenosti.


Internetový prodej modelů aut Praha

Internetový prodej modelů aut Praha

Společnost FOX toys, s.r.o. nabízí prodej modelů aut přes internet. V obchodě máme velké množství modelů rúzných značek. Nabízíme novinky a výprodej modelů. Modely: - auta - motocykly - čtyřkolky - tanky - závodní auta - formzle - motokáry - další. Více info naleznete viz odkaz níže:


Prodejny s produkty FOXToys

Prodejny s produkty FOXToys

FOX toys, s.r.o. představuje seznam prodejen: Praha 10 Tuklatská 3 Praha 1 FOXtoys Modely Na Příkopě 12 České Budějovice Modely Na Mlýnské stoce 8 Mnichovo Hradiště MODELY AUT Jana Jirásková Brno Autíčkárna - Hobby Styl s. r. o. Olympia centrum U dálnice 777 Autíčkárna Velký Špalíček Mečova 2 Pardubice Parfilex AG Sladkovského 388 Přerov Jena Model Wilsonova 4 Více info naleznete zde:


Velkoobchodní prodej sběratelských mobilů Praha

Velkoobchodní prodej sběratelských mobilů Praha

Společnost FOX toys, s.r.o. nabízí velkoobchodní prodej sběratelských modelů aut. Zabíváme se i návrhem a realizací reklamních potisků na modely automobilů. Dodáváme modely: - automobilkám - prodejcům aut - reklamním agenturám a firmám, které používají modely pro svoji propagaci. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha modely aut pro sběratele

Praha modely aut pro sběratele

Společnost FOX toys, s.r.o. nabízí modely aut pro sběratele. Modely dodáváme: - pro automobilky - prodejcům aut - reklamním agenturám. Více info naleznete zde:


Burza sběratelů modelů

Burza sběratelů modelů

V průběhu roku se koná mnoho zajímavých výstav, autosalonů a modelářských akcí. Velmi oblíbené jsou také burzy. Firma Fox toys se zúčastňuje mnoha takových akcí a účastní se i každé konané burzy. Termíny setkání: Setkání sběratelů modelů 10. 6. 2012 Místo konání: Brno, Údolní 39, sál budovy Ombudsmana Více info naleznete viz odkaz níže:


Modely aut e-shop

Modely aut e-shop

Firma FOX toys, s.r.o. nabízí ve svém e-shopu modely aut těchto značek: - Minichamps - Ferrari - Škoda - Tatra 613 - Lada Vaz 2104 - Citroen BX Sport - Ford Mondeo 2001 - BMW Alpina B7S Turbo Coupe 1985 - Bugatti 57 G n. 2 winner Le Mans 1937 1/18 - Pagani Zonda R Carbon 2007 1/18 Auto Art a další. Více info naleznete viz odkaz níže: http://shop.foxtoys.cz/inshop/scripts/show.asp?file=navod.htmDalší produkty a služby
  • RC modely, stavebnice a puzzle, Lego a Duplo, houpací koně, plyšová zvířátka, chrastítka a kousátka


Související články
Modely, hračky a stavebnice pro děti
Modely, hračky a stavebnice pro děti

Děti milují různé hračky, obzvláště když mají tvar automobilu, traktoru, náklaďáku nebo zemědělské techniky. Ovšem malé princezny samozřejmě nepohrdnou ani panenkami. Všechny tyto hračky najdete v e-shopu naší firmy AGS Ing. Beneš.


Dětská stavebnice, která roste s vaším dítětem – odrážedlo i tříkolka
Dětská stavebnice, která roste s vaším dítětem – odrážedlo i tříkolka

V dnešní době to děti čím dál více táhne k počítačům, tabletům a chytrým telefonům, které zvládají ovládat mnohem dříve, než psát. Pořád dokola vymýšlet, jak děti zabavit a jak je lákat k tomu, aby s radostí trávily volný čas venku pohybem, a ne doma u počítače může dát pořádně zabrat, a nakupování nových hraček může také pořádně zamávat s rodinným rozpočtem. To se vám však nestane, pokud dětem pořídíte dětskou stavebnici Blesk, což je dětské vozítko, odrážedlo, tříkolka i koloběžka v jednom.


Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo
Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo

Kovodružstvo v Žebráku, což je kousek u Prahy, se zabývá především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek a plechů. Mezi jejich další činnosti patří povrchová úprava práškovými barvami, a proto je každý jejich produkt krásný a nový.


Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky
Dětský ráj v centru Prostějova má na skladě vše, co potřebují miminka i maminky

Nakupování výbavičky pro očekávané miminko je milou povinností každé nastávající maminky. V Dětském ráji seženete kompletní výbavičku na jednom místě, za skvělé ceny a navíc si můžete nechat při výběru vhodných výrobků poradit od zkušenějších.