Kovodružstvo, v.d. Kovovýroba Žebrák

Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo

Kovodružstvo, v.d.
Kovovýroba ŽebrákPořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo

Kovodružstvo v Žebráku, což je kousek u Prahy, se zabývá především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek a plechů. Mezi jejich další činnosti patří povrchová úprava práškovými barvami, a proto je každý jejich produkt krásný a nový.

ruční dvoukolový vozík, Kovodružstvo, v.d., Beroun

Výroba drobné manipulační techniky

Kovodružstvo se může pyšnit svým výrobním závodem v Žebráku již od roku 1951. Kdybyste nevěřili, tak Žebrák je název. Mezi jejich výrobky patří produkty sanitárního programu pro vybavení hygienických zařízení, vyrobí také krásné květinové a oděvní stojany, gumová upínadla, drobné a doplňkové sportovní pomůcky, potřeby pro drobné chovatele a další. Manipulační technika zahrnuje například i skládací pojízdné kontejnery.

Kovodružstvo vyrábí dvoukolové vozíky, manipulační techniku i stojany na květiny


Výsledné výrobky jsou unikátní

Dokonale představují praktickou stránku a využít je může opravdu každý. Navíc pro děti jsou splněným snem. Koloběžka nebo tříkolka jsou klasickými hračkami, se kterými si hrál každý z nás. I vaše děti by tu zábavu měly rozhodně zažít.

Podrobný rozpis produktů


Klasické ruční dvoukolové vozíky se nejčastěji objevovaly na vesnicích

Tam je měl každý a jezdil s nimi, nebo ještě pořád jezdí do obchodu, vyváží s nimi nepotřebné věci z domova a podobně. V oblasti distribučních vozíků jsme se stali partnerem pro poštovní doručovací službu pro švédskou firmu na výrobu tiskovin. Nesmíme zapomenout ani na výrobu klasického rudlu, který je našim pomocníkem v mnoha podnikatelských oblastech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovodruzstvo.cz


Vydáno 01.09.2017
280 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2018