Pořiďte si ruční vozík, květinový stojan nebo vozítko pro děti formou tříkolky od firmy Kovodružstvo

Kovodružstvo v Žebráku, což je kousek u Prahy, se zabývá především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek a plechů. Mezi jejich další činnosti patří povrchová úprava práškovými barvami, a proto je každý jejich produkt krásný a nový.

ruční dvoukolový vozík, Kovodružstvo, v.d., Beroun

Výroba drobné manipulační techniky

Kovodružstvo se může pyšnit svým výrobním závodem v Žebráku již od roku 1951. Kdybyste nevěřili, tak Žebrák je název. Mezi jejich výrobky patří produkty sanitárního programu pro vybavení hygienických zařízení, vyrobí také krásné květinové a oděvní stojany, gumová upínadla, drobné a doplňkové sportovní pomůcky, potřeby pro drobné chovatele a další. Manipulační technika zahrnuje například i skládací pojízdné kontejnery.

Kovodružstvo vyrábí dvoukolové vozíky, manipulační techniku i stojany na květiny


Výsledné výrobky jsou unikátní

Dokonale představují praktickou stránku a využít je může opravdu každý. Navíc pro děti jsou splněným snem. Koloběžka nebo tříkolka jsou klasickými hračkami, se kterými si hrál každý z nás. I vaše děti by tu zábavu měly rozhodně zažít.

Podrobný rozpis produktů


Klasické ruční dvoukolové vozíky se nejčastěji objevovaly na vesnicích

Tam je měl každý a jezdil s nimi, nebo ještě pořád jezdí do obchodu, vyváží s nimi nepotřebné věci z domova a podobně. V oblasti distribučních vozíků jsme se stali partnerem pro poštovní doručovací službu pro švédskou firmu na výrobu tiskovin. Nesmíme zapomenout ani na výrobu klasického rudlu, který je našim pomocníkem v mnoha podnikatelských oblastech.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovodruzstvo.cz

Vydáno 01.09.2017
630 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, v.d.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, v.d.
www.kovodruzstvo.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 11,12
Žebrák 267 53

info@kovodruzstvo.cz
+420 311 533 421


Najdete nás také zde:

ARES
captcha