Zámek Jemniště s.r.o.


Jemniště 1, Postupice 257 01

První zpráva o Jemništi pochází z roku 1381.

Posledními majiteli zámku byli Sternbergové, kteří Jemniště koupili v roce 1868 a znovu získali do soukromého majetku po roce 1989.

Barokní zámek Jemniště se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov u Prahy.

IČ: 27882756
DIČ: CZ27882756
Okres: Benešov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jolana Štefková

Pronájem apartmánu na zámku

Pronájem apartmánu na zámku

Zámek Jemniště s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout pronájem apartmánu na zámku. Apartmány: Terezie: - roztomilý domeček s výhledem na nádvoří. František: - vybaven historickým mobiliářem, doplňky a látky z Orientu. Rainer: - romantická ložnice Apartmán František a Terezie - jen 2 osoby Apartmán Rainer - možná 1 přistýlka Vybavení odpovídá standardu 3 až 4. Více info naleznete viz odkaz níže:


Lekce pravidel stolování  na zámku

Lekce pravidel stolování na zámku

Společnost Zámek Jemniště s.r.o. nabízí služby pro školy: - Lekci pravidel stolování. Nabízíme malý slovníček základních pojmů a dovedností. Provedeme Vás interiéry zámku. Připravíme Vám prostřený stůl s ukázkou různých způsobů zakládání příborů a i Vám uvaříme. Cena na školáka 300 Kč. V ceně je zahrnuto: - prohlídka zámku s výkladem - slavnostně založený vzorový kulatý stůl - tříchodové menu s jedním nápojem - lekce pravidel stolování s praktickými ukázkami. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem zámeckých prostor

Pronájem zámeckých prostor

Zámek Jemniště s.r.o. nabízí pronájem zámeckých prostor. Pronájmy jednotlivých prostor barokního zámku: - Taneční sál - Kaple sv. Josefa - Rytířské sály - Svatební sály - Terasa za zámkem - Giardinetto Více info naleznete viz odkaz níže:


Svatební obřady a zásnuby na zámku

Svatební obřady a zásnuby na zámku

Zámek Jemniště s.r.o.nabízí krásné místo pro: - zásnuby - svatební obřady - celé svatební slavnosti. Připravujeme zásnuby i svatby na klíč. Barokní zámek Jemniště se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov u Prahy. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Firemní večírky na zámku

Firemní večírky na zámku

Barokní zámek Jemniště Vám nabízí možnost konání firemních večírků. K dispozici je Vám také Rytířský sál: - kapacita 30 osob na jednu místnost, situované v přízemí hlavní budovy. - pro banket do 90 osob - pro raut až 100 osob. Možnost zajištění cateringového servisu, nebo využití naší zámecké restaurace, která je propojena s rytířskými sály a nádvořím. Do naší restaurace se pohodlně umístí 110 osob, pro raut až 200 osob. Velmi se těšíme na Vaši návštěvu. Bližší informace najdete na našich webových stránkách: http://www.jemniste.cz/sluzby/pronajmy.php


Advent na zámku Jemniště

Advent na zámku Jemniště

Program 28.11. od 15.00 hod. Jaroslav Svěcený - housle 400 Kč 5.12. od 17.00 hod. Spirituál Kvintet 320 Kč / 250 Kč 12.12. od 17.00 hod. Pěvecký koncert s varhanním doprovodem 170 Kč 19.12. od 17.00 hod. Gaudium Pragense - smíšený pěvecký sbor 150 Kč Více informací najdete na www.jemniste.cz


Piknik v zámeckém parku

Piknik v zámeckém parku

Pro milovníky pikniků je připraven program " Naplň si svůj koš" http://www.jemniste.cz/kuchyne/piknik.php K předem objednaným dobrotám v proutěném koši Vám bude zapůjčena deka a polštáře.


Divadelní léto na zámku Jemniště

Divadelní léto na zámku Jemniště

Každý prázdninový pátek od 19:00 hod. hrajeme na zámku Jemniště divadélka pro děti. Program naleznete na http://www.jemniste.cz/kalendar/index.php Ceny vstupného na divadelní představení: Dospělí 90,- Děti 40,-Další produkty a služby
  • poznávání pamětihodností, historické objekty, expozice hradů a zámků


Související články
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.


Obráběcí stroje JOHNFORD pracují i na Slovenském trhu
Obráběcí stroje JOHNFORD pracují i na Slovenském trhu

Společnost Machine Group s.r.o. již několik let zastupuje jednoho z největších výrobců obráběcích strojů, taiwanskou firmu ROUNDTOP MACHINERY INDUSTRIES CO., LTD., která nabízí své výrobky pod značkou JOHNFORD. Strategie firmy spočívá v permanentním vývoji nových strojů, hledání inovativních technických řešení a zvyšování kvality. Produkuje velmi široký sortiment obráběcích strojů (cca 125 modelů) a dokáže uspokojit každý požadavek v oboru třískového obrábění.