Lux Window Petr Kuchař


Novosady 498, Hranice IV - Drahotuše 753 61

Firma Lux Window je zde pro Vás již od roku 1940. Klademe důraz na kvalitu a dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se výrobou nejen dřevěných eurooken, ale také vyrábíme garážová vrata či výlohy.

Výroba, dodávka, montáž, instalace:
- dřevovýroba
- okna na míru (dlouhá životnost, izolace)
- dřevěná okna, eurookna, dveře
- zasklení (izolační dvojsklo, trojsklo)
- hliníkové opláštění - dřevohliník
- dřevěné vchodové dveře
- interiérové dveře
- garážová vrata, sekční dřevěná garážová vrata
- automatické dveře a výkladce
- výlohy
- HS portálové stěny
- doplňky k oknům
- konzultace zdarma
- přesné zaměření oken, dveří
- servis, záruka na výrobky
- záruka na povrchovou úpravu.

Zaměřujeme se nejen na lokality Hranice, Přerov a Olomoucký kraj.

IČ: 65149408
DIČ: CZ7605125693
Okres: Přerov
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: p. Kuchař Petr

Dřevěná okna a dřevěné dveře od výrobce s dlouholetou tradicí

Dřevěná okna a dřevěné dveře od výrobce s dlouholetou tradicí

Dřevo je díky svým mnoha vynikajícím vlastnostem ideálním materiálem pro výrobu oken a dveří. Má výborné tepelně-izolační schopnosti, je pevné, pružné, trvanlivé, chrání před nadměrnou vlhkostí a v neposlední řadě krásně vypadá. Dřevěná okna a dřevěné dveře však mohou dlouho a dobře sloužit jen tehdy, jsou-li vyrobena profesionály, z kvalitního dřeva a za použití správné technologie.


Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Sekční garážová vrata na dálkové ovládání Přerov, Lipník nad Bečvou

Pořiďte si sekční garážová vrata ze dřeva od firmy Lux Window, které Vám zaručí spolehlivost a především bezchybnou funkčnost. Sekční garážová vrata vyrábíme z kvalitních materiálů a mezi jejich hlavní přednosti se řadí dlouholetá životnost. Samozřejmostí u garážových vrat je dálkové ovládání. Vybrat si můžete z hladkého nebo frézovaného provedení. Dle přání zákazníka lze také zasklít izolačním dvojsklem. Výrobu a instalaci garážových vrat provádíme po celé ČR. Součástí našich výrobků je také servis a záruka.


Výroba, montáž kvalitní dřevěná eurookna a dveře Přerov, Ostrava

Výroba, montáž kvalitní dřevěná eurookna a dveře Přerov, Ostrava

Pokud chcete kvalitní dřevěná eurookna nebo dveře přímo od českého výrobce, tak se s jistotou obraťte na firmu Lux Window. Zabýváme se výrobou a také montáží kvalitních dřevěných eurooken a dveří. Tyto výrobky Vám zaručí dlouhodobou životnost a perfektní izolaci. Výroba a montáž: - dřevěná a dřevohliníková eurookna, dveře - okna na míru - dřevěné vchodové dveře - interiérové dveře - prodej doplňků k oknům - přesné zaměření oken a dveří - servis a záruka na námi namontované okna a dveře. Dřevěná eurookna a dveře vyrábíme z těchto dřevin: - borovice - dub - smrk - modřín - exotické dřeviny. Ukázku realizací dřevěných eurooken a dveří naleznete na našich webových stránkách.


Dřevěná okna a dřevěné dveře pro Moravskoslezský kraj

Dřevěná okna a dřevěné dveře pro Moravskoslezský kraj

LUX window vám přináší kvalitná výrobky ze dřeva pro váš dům: - dřevěná eurookna - dřevěné dveře - dřevěné posuvné dveře - stěny - dřevěná garážová vrata - automatické dveře - interiérové dveře Nabízíme také doplňky k oknům, jako jsou rolety, žaluzie, interiérové parapety i venkovní parapety. Provádíme rovněž demontáž starých oken, likvidaci původních oken a následné zednické zapravení.


Výroba, realizace dřevěných dveří, kvalitní vchodové dřevěné dveře Ostrava, Fulnek, Odry, Brno

Výroba, realizace dřevěných dveří, kvalitní vchodové dřevěné dveře Ostrava, Fulnek, Odry, Brno

Lux Window se zaměřuje na prodej, výrobu a montáž kvalitních dřevěných dveří. Vchodové dveře se stávají základem každého domu, proto by měly působit zajímavým dojmem a hlavně perfektní funkčností. Našim hlavním cílem je důraz na kvalitu a přírodní vzhled. Vzory a provedení dřevěných vchodových dveří vyrábíme vždy dle přání zákazníka.


Výroba, montáž, realizace dřevěná eurookna, výlohy Ostrava, Nový Jičín, Zlínský kraj

Výroba, montáž, realizace dřevěná eurookna, výlohy Ostrava, Nový Jičín, Zlínský kraj

Firma Lux Window se zabývá výrobu a montáží dřevěných eurooken a výloh. Díky mnohaletým zkušenostem Vám poskytneme kvalitní dřevěná eurookna, které zaručují dlouholetou životnost. Dřevěná eurookna si můžete vybrat z dřevin jako jsou smrk, modřín, borovice, dub nebo exotické dřeviny. Dále se specializujeme na realizaci výkladců neboli výloh pro obchodní či veřejné objekty. Dle dohody a přání zákazníka vyrábíme atypické provedení výloh. Základem je pro nás konzultace se zákazníkem, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem.Další produkty a služby
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata
  • plotové systémy, dřevěné oplocení, montáž plotů a vrat, plotové dílce, vchodová vrata, truhlářská výroba


Související články
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 1996. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.


Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce
Dřevěná okna Tronet – výsledek píle a cílevědomé práce

Firma Tronet se výrobou oken zabývá bezmála 25 let. Jak sama uvádí, v začátcích firmy disponovala znalostmi práce se dřevem, co však chybělo, byly znalosti a zkušenosti z oblasti marketingu. Tronet je jasným příkladem, že píle, sebevědomí, znalost materiálu a řemesla stačí k vybudování velké úspěšné firmy s působností po celé republice i mimo ni. Dnes se s dřevěnými okny Tronet setkáte v prodejních sítích, když se ale rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že spousta hotelů, administrativních budov či rodinných domů používá právě dřevěná okna tuzemského výrobce Tronet.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.