Dřevěná okna a dřevěné dveře od výrobce s dlouholetou tradicí

Dřevo je díky svým mnoha vynikajícím vlastnostem ideálním materiálem pro výrobu oken a dveří. Má výborné tepelně-izolační schopnosti, je pevné, pružné, trvanlivé, chrání před nadměrnou vlhkostí a v neposlední řadě krásně vypadá. Dřevěná okna a dřevěné dveře však mohou dlouho a dobře sloužit jen tehdy, jsou-li vyrobena profesionály, z kvalitního dřeva a za použití správné technologie.


Špičkovou kvalitu materiálů i zpracování zaručuje firma Lux Window, jejíž historie sahá až do roku 1940. Firma navazuje na rodinnou tradici výroby prvotřídních dřevěných oken a dveří. Nabídka zahrnuje nejen dřevěná eurookna a eurodveře, ale také dřevohliníková okna, interiérové dřevěné dveře, portálové stěny, dřevěná sekční garážová vrata, dřevěné obchodní výlohy a další výrobky, které naleznete na webových stránkách www.luxwindow.cz.

Výhody dřevěných oken a dveří

·         Vynikající tepelně-izolační schopnosti = úspora peněz

Kvalitně zpracovaná dřevěná okna a dřevěné dveře zabraňují ztrátám tepla a také výrazně snižují hlučnost z venkovního prostředí. Díky tepelně-izolačním vlastnostem uspoříte na energiích se zachováním vysokého komfortu bydlení.

·         Vysoká pevnost, pružnost a minimální roztažnost

Dřevo je tvarově stabilní a pevné i v případě teplotních výkyvů, s čímž souvisí také další výhoda použití dřevěných oken a dveří, tedy jejich dlouhá životnost. Trvanlivost lze ovlivnit také kvalitní povrchovou úpravou, která se na životnosti výrazně podílí.

·         Ochrana před nadměrnou vlhkostí

Dřevo tzv. dýchá, tedy přirozeně větrá, a tím výrazně omezuje tvorbu plísní a vlhnutí zdiva. V místnosti tak udržuje příjemné a zdravé klima, které je velmi důležité nejen pro alergiky, ale i jako prevence před dýchacími potížemi, často vznikajícími právě v důsledku pohybu ve vlhkém prostředí.  

·         Atraktivní design

Přírodní vzhled s možností mnoha dekorů je jednou z nesporných výhod dřevěných oken a dveří. Tyto výrobky lze použít na objektech v podstatě jakéhokoli charakteru, vždy budou vypadat krásně a přirozeně.

O zkušenostech firmy a vysoké estetické hodnotě, kterou dřevěná okna a dřevěné dveře od Lux Window bezesporu mají, se můžete přesvědčit přímo na webu, kde najdete i poptávkový formulář v případě vašich dotazů. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.luxwindow.cz

Vydáno 26.03.2014
384 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lux Window Petr Kuchař
WEBOVÁ STRÁNKA
Lux Window
www.luxwindow.cz
Adresa

Adresa

Novosady 498
Hranice IV - Drahotuše 753 61

okna@luxwindow.cz
+420 728 306 257


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha