SVM VOLNÝ s.r.o.


Na Nivách 552, Krhová 756 63

Naše stavební firma se specializuje na komplexní stavební činnost, výkopové a zemní práce. Provádíme výstavbu inženýrských sítí a dokončovací práce na stavbě. Odvezeme také veškerou suť ze stavby a zrecyklujeme ji.

Stavební a obchodní společnost:
- zemní práce
- rekonstrukce liniových staveb
- výstavba inženýrských sítí včetně vodovodů a kanalizací
- výstavba chodníků, parkoviště, manipulační plochy a jiných zpevněných ploch a komunikací
- demolice
- dokončovací práce
- práce v nepřístupných terénech
- recyklace suti
- drcení a recyklace betonu železobetonu, kamene a asfaltu k dalšímu využití
- rozbíjení betonu bouracím kladivem
- řezání živičných povrchů, silnic, cest, vozovek a jiných betonových ploch.

Pro kvalitní a rychlé zemní a výkopové práce používáme a vlastníme stroje a vybavení:
- kolové rýpadlo
- rýpadlo-nakladač JCB 4CX
- pásové rýpadlo JCB
- Tatra T815 S3 6x6
- Volvo EW160B
- kráčivé rypadlo MenziMude A91
- Liaz MTS S3 4x4
- mobilní recyklační zařízení Resta s čelisťovou drtičkou
- smykový nakladač John Deere 325.

Pro řezání vozovek, silnil, betonových povrchů a pro výstavbu zpevněných ploch a komunikací používáme malou mechanizaci:
- řezačka asfaltu, betonu Cedima
- ruční řezačky betonu Stihl, Husqvarna
- vibrační desky 100 až 330kg
- vibrační pěchy.

IČ: 27797538
DIČ: CZ27797538
Okres: Vsetín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Volný

Demolice, bourací práce Vsetín, Valašské Meziříčí

Demolice, bourací práce Vsetín, Valašské Meziříčí

Firma SVM VOLNÝ s.r.o. se v rámci regionů Vsetín a Valašské Meziříčí specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti stavební činnosti, a to včetně demoličních a bouracích prací. Svou činnost soustředí společnost SVM VOLNÝ s.r.o. především na následující obory - realizace a rekonstrukce liniových staveb - výstavba inženýrských sítí - realizace komunikací a zpevněných ploch Kromě veškerých prací souvisejících s hlavními obory se firma SVM VOLNÝ s.r.o. specializuje na - demolice - rozbíjení betonu a skalnatého podloží - řezání živičných povrchů a vozovek - drcení betonu, železobetonu, kamene a asfaltu - zemní práce v nepřístupných terénech Spolehněte se na odborníky ve společnosti SVM VOLNÝ s.r.o. a nechte provést potřebnou demolici s péči a profesionalitou.


Zemní práce Vsetín

Zemní práce Vsetín

Společnost SVM VOLNÝ s.r.o. se již od roku 2007 specializuje na poskytování komplexní stavební činnosti, a to počínaje zemními pracemi přes realizaci technologií a dokončovací práce po povrchové úpravy. Společnost SVM VOLNÝ s.r.o. se soustředí především na tyto hlavní obory své činnosti - realizace a rekonstrukce liniových staveb a příslušných objektů - výstavba inženýrských sítí a příslušných objektů (vodovody, kanalizace) - realizace komunikací a zpevněných ploch (chodníky, parkoviště) Hledáte-li odborníky v oblasti zemních prací, pak jste u společnosti SVM VOLNÝ s.r.o. na správném místě!


Zemní práce v nepřístupných terénech Valašské Meziříčí, Vsetín, Nový Jičín, Zlínský kraj

Zemní práce v nepřístupných terénech Valašské Meziříčí, Vsetín, Nový Jičín, Zlínský kraj

Firma SVM VOLNÝ s.r.o. je specialistou ve stavebnictví se zaměřením na zemní a výkopové práce i v nepřístupných terénech. Na zemní a výkopové práce používáme vlastní stroje: - kolové rýpadlo - rýpadlo-nakladač JCB 4CX - pásové rýpadlo JCB - Tatra T815 S3 6x6 - Liaz MTS S3 4x4 - smykový nakladač John Deere 325 Provádíme také výstavby, rekonstrukce a realizace: - inženýrských sítí včetně vodovodů a kanalizací - chodníků, parkovišt, manipulačních ploch a jiných zpevněných ploch a komunikací - rekonstrukce liniových staveb Práce v nepřístupných terénech: - zemní práce - demolice - řezání živičných povrchů - řezání silnic, cest, vozovek a jiných betonových ploch - rozbíjení betonu bouracím kladivem. Zajistíme drcení a recyklace suti, betonu, kamene a asfaltu mobilním recyklačním zařízením Resta s čelisťovou drtičkou.


Zemní a výkopové práce od profesionálů

Zemní a výkopové práce od profesionálů

Firma SVM Volný z Krhové je specialistou na výkopové a zemní práce. Disponujeme kvalitními rypadly, a proto pro nás opravdu žádný povrch není žádná překážka. Vyhloubením díry to však zdaleka nekončí. Společnost SVM Volný totiž provádí také stavební činnost v komplexní šíři. V naší nabídce jsou tedy i služby jako: - dokončovací stavební práce - povrchové úpravy Výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce či stavba pozemních komunikací nikdy nebyly tak snadné, jako teď!Další produkty a služby
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • výkop zeminy, úpravy terénů, výkopy pro inženýrské sítě, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch
  • instalace sítí odpadkových košů, separace odpadů, odstranění odpadu, přímá recyklace, nepřímá recyklace
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod
  • zemní práce, pozemní komunikace, stavba mostů, zpevňování ploch, inženýrské sítě, výstavba tramvajových tratí


Související články
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum
Pohotovost, údržba plynu i plynových přípojek Quantum

Občas se naskytnou situace, u kterých hned nevíme, jak si máme poradit. Tyto situace nastávají spíše zřídka a v běžném životě se s nimi dennodenně nesetkáme, ale právě v mimořádném případě může nastat situace, kdy se něco pokazí nebo rozbije, zkrátka vznikne havárie. Pokud se to týká oblasti vody, topení nebo plynu, pak využijte pohotovostní službu, která vám okamžitě pomůže.


Ekologická likvidace autovraků
Ekologická likvidace autovraků

Naše firma Lukas trade s.r.o., zajistí výkup kovů, likvidaci autovraků i recyklaci odpadů. Zbavte se přebytečného odpadu a kontaktujte naši firmu. Svoz odpadu zajišťujeme na vlastní náklady. Pokud byste spíše potřebovali zvolit likvidaci vašeho starého automobilu, pak neváhejte a využijte našich ekologických služeb. A kde nás najdete? Jedná se o Dvůr Králové nad Labem.