>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Olomouc
Půjčovna, pronájem stavebních strojů: - kolová rypadla - bourací kladivo - pásová rypadla a bourací kladiva - demoliční nůžky - čelní nakladače a dozery - STK an traktory a nákladní přívěsy.

Výroba: - vodovodní baterie pákové, klasické, termostatické, speciální senzorové - zařízení pro masážní boxy.

Společnost WEBA Olomouc, s.r.o. se zaměřuje na vývoj a výrobu náročných lisovacích a tvářecích nástrojů. Díky bohatým zkušenostem a činnostem, kterými se zabýváme ve vývoji a výzkumu jsou naše nástroje na vysoké úrovni. Specializujeme se na horké tváření, tato metoda horkého tváření splňuje veškeré požadavky tak, aby byla dosažena největší pevnost ...

Velkoobchod, maloobchod, eshop: -pracovní oděvy, obuv, rukavice -ochranné pracovní pomůcky a prostředky -zdravotní obuv -oděvy pro zdravotnictví -náhradní plnění. Výroba, šití: -pracovní oděvy.

Autosalon vozů Škoda: - prodej nových vozů - prodej ojetých vozů - servis, emise, karosářské a lakýrnické práce - prodej náhradních dílů, příslušenství.

Regionální oficiální zastoupení pro oblast Moravy. Prodej, servis, půjčovna a velkoobchod: - čistící stroje Nilfisk, Nilfisk-ALTO, WAP VAPKA, Nilfisk - CFM - kompletní sortiment strojů, dílů, příslušenství, čistící chemie a náhradní díly - čistící stroje - čistící technika - čističe koberců - vysavače - vysokotlaké čističe, ...

Restaurace Podkova se nachází v Olomouci nedaleko historického jádra a pár kroků od městské dominanty - Dómu svatého Václava. Restaurace svým interiérem připomíná zámek a proto je ideální nejen pro pořádání svateb, ale také společenských a firemních akcí. Dále Vám rádi zajistíme různá školení, konference, večírky, rauty či rodinné oslavy s ...

Prodej hodinek, šperků a hodin. Nabízíme dámské, pánské i dětské hodinky TIMEX, NAUTICA, CASIO, FESTINA, PRIM, NOWLEY, LORUS, ELLE a další. Dodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky, dětské náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky a náramky. Najdete u nás stopky, krokoměry, senzory a řemínky na hodinky.

Služby: - recyklace tonerových cartridgí pro laserové tiskárny a kopírky.

Váš průvodce právem pomáháme lidem najít to nejvhodnější řešení do budoucna Poskytujeme právní služby ve všech oblastech práva, jako např. právo nemovitostí, obchodní, občanské, rodinné, pracovní, trestní a další.

Specializovaná prodejna Svět plodů: -dražované a pražené oříšky - prémiové ořechy -mrazem sušené ovoce, 100% sušené -semínka a superpotraviny -směsi s oříšků a ovoce -proteinové, kakaové, kokosové produkty -raw tyčinky. Na prodejně je možné platit kartou.

Nabízíme projekty domů a jejich realizace včetně vyřízení stavebního povolení. Projekty, návrhy: - interiéry - zahrady - rodinné domy.

Prodej: - ložiska. Prodej: - Litovel, Příčná 22 - Prostějov, Milíčova 2.

Výroba: - granuláty a plastové drtě Výkup, recyklace: - plasty, plastů z průmyslového odpadu Výkup: - plastový odpad

Služby: - realizace zábavné a kulturní akce na klíč Půjčovna, pronájem: - zábavné atrakce - skákací hrady - siloměry - nafukovací skluzavky....atd.

Činnost: - projekční a poradenské služby v oblasti životního prostředí a územního plánování.

Výuka, doučování: - angličtina Překlady: - španělština - katalánština

Stavební činnost: - základové desky - výstavba rodinných domů - zateplování rodinných domů - strojní omítky - půdní vestavby - rekonstrukce bytů - obklady, dlažby. Pronájem: - trubkové lešení.

Vrchnostenský špitálek: - ubytování.

Velkoobchod, maloobchod: - čerpadla - armatury.

Práce: - rekonstrukce interiérů - instalatérské - topenářské.

Montáž, servis: - elektronické zabezpečovací systémy