Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Ostrava-město
Tvorba, natáčení: - reklamní, produktové video - dokumentární firmy.

Soustřeďujeme se na výuku řidičů skupiny B a provádění kondičních jízd pro městský i dálniční provoz po celý rok. Realizujeme školení řidičů referentů a přezkoušení po ztrátě řidičského průkazu.

Služby - akreditovaná laboratoř elektromagnetické kompatibility - EMC.

Zateplování půdních prostor. Stříkané izolace. Zateplení fasády.

Dietní poradna Slimbee je od roku 2006 součástí zdravotnického centra MEPHACENTRUM a.s. v Ostravě, která Vám pomůže s hubnutím a s redukcí váhy. Našim cílem je nabídnout maximální pomoc při řešení nadváhy, pomůžeme se sestavením jídelníčku přímo na míru, díky kterému překonáte úskalí zdravého stravování. Zajišťujeme speciálně vyškoleného ...

Těžištěm naší činnosti je zajištění výstavby montovaných dřevostaveb, jako jsou rodinné domy i nebytové stavby. Poskytujeme standardní vybavení domu bez základové desky a financování vhodným úvěrem.

Distributor papíru pro polygrafii, kancelářských papírů a obalových materiálů

Práce: - elektroinstalace - zabezpečovací systémy - slaboproudé systémy

Strojní výroba: - ohýbání, ohraňování - pálení laserem - řezání vodním paprskem - děrování - povrchová úprava kovů. Dodávka, montáž: - měřící a regulační technika.

Společnost DHL Express je jedničkou na trhu v odvětví logistiky s využitím mnoha přepravních kanálů pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek. Poskytujeme služby v mezinárodní přepravě, expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravě. S těmito službami máme dlouholeté zkušenosti. Nabízíme expresní přepravu, doručování ...

Administrativní a obchodní pozice, střední management, IT/Telco, technické pozice. Zajímavé pracovní nabídky celá ČR. Přední světová společností v oblasti agenturního zaměstnání a recruitmentu. Globální poskytovatel outsourcingu specializovaných řešení a postupů. Naše služby: Hledání pracovní příležitosti Aktivní nabízení pracovních ...

Jezdecké potřeby pro koně a jezdce. V naši prodejně v Ostravě – Hrabůvce na ulici Hasičská 52 i na našem e-shopu www.epeus.cz vám nabízíme kvalitní výrobky jak prestižních zahraničních značek tak i našich, českých výrobců. Chceme tak rozšířit a obohatit nabídku tohoto sortimentu v naší oblasti.

Specializujeme na zajištění leteckého spojení do všech zemí světa. Zajišťujeme levné letenky pro firmy, státní instituce i pro soukromé osoby. Kromě letenek vám zajistíme také víza a vstupní povolení do zemí, kde je to vyžadováno. Dále vám zajistíme ubytování, transfer z letiště nebo pronájem auta v zahraničí. Vše za příznivé ceny.

Pronájem a správa nemovitostí. Odstraňování, sběr odpadů.

Provádíme opravy osobních automobilů všech značek a typů oprav a práce: mechanické, karosářské, lakýrnické. Taktéž Vám nabízíme servis a plnění klimatizace osobních, dodávkových i nákladních automobilů.

Internetový obchod, prodej: - stroje, nářadí a vybavení dílen - svářecí, zahradní, úklidová technika - pily - brusky - kompresory - stolní vrtačky.

Velkoobchod, prodej: - materiál pro opravu a výstavbu inženýrských sítí - kanalizační potrubí - příslušenství k venkovním vodovodům, vnitřním odpadům, venkovním plynovodům - potrubí, tvarovky, přípojky, poklopy, mříže, vpustě, drenážní systémy.

ProDante s.r.o. - Nabízíme levné ubytování v Ostravě, vhodné zejména pro dlouhodobý pobyt. Naše ubytování je zaměřena zejména pro firemní zaměstnance, kteří nemají bydliště v Ostravě.

Nabízím komplexní odborné služby v oblasti životního prostředí a BOZP: - Hluková studie - oznámení EIA, dokumentace EIA, posudek EIA - vynětí ze ZPF - pedologické průzkumy. Jsem držitelem příslušných autorizací.

Jsme realitní kancelář, která vznikla společnou vizí Tomáše Bartuska a společnosti Flex IN, která je významným partnerem Chytrého Honzy, on-line jedničky na finance. Zkušenosti, stabilní zázemí, Fair-Play jednání a servis All Inclusive. Jsme Váš spolehlivý partner ve světě realit.

Poskytujeme služby v oblasti tvorby firemních webů a e-shopových řešení, ale i v oblasti tisku.

Prodej (maloobchod a velkoobchod), montáž, servis, poradenství v těchto oblastech: - turnikety, závory, vrata - ovládání mechanických zábran, karetní systémy, ruční ovládání, dálkové ovládání, napojení na bezpečnostní systémy Certifikace mechanických zábran. Systémy zabezpečení: - EZS - elektronická zabezpečovací signalizace - EPS - ...