Seznam firem

Výsledek hledání: riva v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Reality: - focení, videoprezentace pro nemovitosti k prodeji

Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd -Projektování elektrických zařízení -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Poskytování software, ...

Půjčovna, prodej, servis nářadí a nástroje: -elektrické ruční nářadí -kompresory -svařovací technika (svářecí) -poradenství -zvedací a lanová technika

Dovoz, prodej, velkooobchod: -vína, sekty, aperitivy -rozvoz do domu -ochutnávky -vinotéky, prodej vína

Výroba, pokládání, opravy: -průmyslové podlahy -lité podlahy -chemicky odolné podlahy -antistatické podlahy. MORAVIA FLOOR s.r.o. . Prodej, půjčovna, servis, oprava: -nářadí, ochranné a pracovní pomůcky pro řemesla, zahrádkáře, kutily.

Výroba, dovoz: - odkouření - komíny - komínové vložky - komínové systémy pro kondenzační, nízkoteplotní kotle a turbokotle.

Riva se převážně zabývá velkoobchodní činností, pro kterou získává materiál v ČR i Evropské unii...

Realizujeme novostavby, rekonstrukce, monolitické konstrukce, zateplování budov, pokládky obkladů či dlažeb a výstavby rodinných domů na klíč.

Klinika estetické medicíny: - korekce horních a dolních víček - liposukce - odstranění vrásek - odstranění bradavic a znamének.....

Prodej, e-shop - sportovní a outdoorové oblečení - vybavení na fotbal a hokej - jízdní kola, cyklodoplňky - sportovní obuv.

Nabídka ubytování a rekreace v italském letovisku Madonna di Campiglio nacházející se v regionu Riva del Garda...

Používáme nejkvalitnější švýcarskou autokosmetiku RIVAX a 3M, nanotechnologie...

Centrála Maloobchod, e-shop, služby: -léky, léčiva -léčebná kosmetika - AVENE, VICHY, BIODERMA -pravidelné tématické akce s bezplatnou lékařskou konzultační činností -rychlé zajištění léčiv, která nejsou na skladě.

Pobočka Maloobchod, e-shop, služby: -léky, léčiva -léčebná kosmetika - AVENE, VICHY, BIODERMA -pravidelné tématické akce s bezplatnou lékařskou konzultační činností -rychlé zajištění léčiv, která nejsou na skladě.

Nabídka grafických a tiskařských prací včetně techniky airbrush. Airbrush na vozidla, motorky, přilby, ledničky a různé stroje. Autolakýrnicví, drobné karosařské práce.

Velkoobchod, dovoz, import, prodej: -textilu a textilní galanterie: -metrový textil -látky, vlna, bavlna, hedvábí -knoflíky, olivky, brzdy, spony, drucky, průchodky, jeansové narážecí knoflíky, kapsové nýty. Provozovna: -Zlín, Náměstí T.G.Masaryka 6, OD Prior tel.:577433977(kl.135)