Keramet spol.s r.o.
Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy mají díky svému povrchu protiskluzové vlastnosti. Používají se v oblasti automobilového či loďového průmyslu, ale také stavebnictví nebo strojírenství. Společnost Keramet přináší dva typy slzičkových plechů, Quintett a Duett, které se liší svou strukturou a jsou vhodným výchozím materiálem pro výrobu řady protiskluzových dílů, obkladů i konkrétních výrobků.

Protiskluzový slzičkový plech Quintett

Slzičkový plech dle vašich individuálních požadavků

Společnost Keramet staví především na individuálním přístupu k zákazníkům a na splnění konkrétních požadavků. Poskytuje jakékoliv nástřihy plechu, a to včetně malých formátů. Zákazníci tak nemusí investovat zbytečné prostředky do celých velkých tabulí plechu, které by nevyužili. Zaplatí jen za takový kus slzičkového plechu, který skutečně potřebují.

Výroba malých formátů není pro firmu Keramet překážkou. Veškeré výrobky jsou zhotoveny na zakázku dle aktuálních potřeb. S ochotou prodají i malý kousek plechu, rovněž zajistí i dodávku atypických rozměrů.

Slzičkové plechy Quintett a Duett


Výrobky ze slzičkového plechu

Slzičkový plech je ideálním výchozím materiálem pro zhotovení řady výrobků. Poklopy, kryty, okapové lišty, schodnice, bedny pro požárníky či přístřihy aut, to vše se z tohoto materiálu vyrábí. Výrobky pak vynikají svou odolností a protiskluzovými vlastnostmi. Slzičkový plech je rovněž vhodným dekoračním materiálem a často se používá k výrobě poštovních schránek. Společnost Keramet se mimo jiné zabývá výrobou extra XXL a atypických poštovních schránek.

V portfoliu firmy naleznete v současnosti dva typy slzičkového plechu. Protiskluzové plechy Quintett a Duett se liší vzorováním slziček, oba typy však vynikají svými vlastnostmi a jsou vhodné pro nástřihy na míru, stříhání i svařování. Veškeré tyto služby jsou klientům rovněž zajištěny.

Protiskluzové plechy jsou ideálním výchozím materiálem pro řadu výrobků
FIREMNÍ ČLÁNKY


Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Ideálním řešením při výstavbě nebo rekonstrukci střechy je hliníková střešní krytina. Vyberte si z různých typů tvarů a odstínů. Český výrobce společnost KERAMET, s.r.o. nabízí různé typy tvarovaných plechů, které jsou vhodné nejen pro rodinné domy, chaty, přístřešky, ale i pro zemědělské a průmyslové objekty.

Vydáno 14.03.2018
Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme individuálně, osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý. Široký sortiment vedený skladem zakoupíte v provozovně Králův Dvůr u Berouna – u nás seženete vše, od hliníkových plechů, pásů, profilů až po hliníkové fólie. Vyrábíme střešní krytiny, okapové a klempířské prvky.

Vydáno 19.11.2015Vydáno 14.11.2016
1422 Zhlédnutí

Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky přírodní, lakované, embosované

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky, okapový systém

Slzičkové plechy

Slzičkové plechy

Protiskluzové slzičkové plechy z hliníkových slitin pro průmyslová odvětví i k dekorativním účelům