Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme individuálně, osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý. Široký sortiment vedený skladem zakoupíte v provozovně Králův Dvůr u Berouna – u nás seženete vše, od hliníkových plechů, pásů, profilů až po hliníkové fólie. Vyrábíme střešní krytiny, okapové a klempířské prvky.

Zpracování plechu - to je společnost Keramet

Servis hliníkových výrobků a ohýbání plechů na míru

Rádi vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci na jakýkoliv hliníkový materiál. Naše služby přímo na míru – stříhání, řezání, převíjení, tvarování, ohýbání plechů či svařování hliníkových pásů. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.


Nová ohýbačka plechu RAS XL Center

Naše řady jsme rozšířili o novinku, kterou je špičkové ohýbací zařízení XL- Center, oboustranná ohýbačka plechu od společnosti RAS. Toto zařízení nám umožňuje zajišťovat dodávky a služby nyní ještě o stupeň lepší, a můžeme vám tak nabídnout naprosto precizní ohýbání plechů.

Ohýbačka plechu RAS – novinka u Keramet


Přesné ohýbání plechů

Ohýbačka plechu nám umožňuje ohýbat na milimetry přesně i složité hliníkové tvary, což se hodí zejména při výrobě nejrůznějších klempířských, fasádních, parapetních i dalších ozdobných prvků. Ohýbačka plechu RAS XL Center od společnosti RAS ohýbá klempířské prvky do tloušťky 2mm a délky až 3100mm. Ohýbání plechů je tak velmi přesné a zpracovávané prvky jsou precizní. Možnost dodávek strojově ohýbaných kónických prvků, kdy do sebe každý následný prvek perfektně zapadá a klempířské prvky jsou tak nejen maximálně funkční, ale také estetické.


Nůžky SAFRAN pro zpracování hliníku i nerezu

Ohýbačka plechu však není to jediné, čím jsme rozšířili naše vybavení provozu. Abychom mohli prvek řádně ohnut, je potřeba správně přístřihy nastříhat na míru. Pro přesný střih – nyní máme k dispozici nůžky od společnosti SAFRAN, které dovedou zpracovávat hliník do tl. 8mm, nerezové i ocelové materiály. Střiháme s přesností +/- 0,5 mm do šíře 3000 mm.

Nůžky pro zpracování plechuVydáno 19.11.2015
513 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace
Ideálním řešením při výstavbě nebo rekonstrukci střechy je hliníková střešní krytina. Vyberte si z různých typů tvarů a odstínů. Český výrobce společnost KERAMET, s.r.o. nabízí různé typy tvarovaných plechů, které jsou vhodné nejen pro rodinné domy, chaty, přístřešky, ale i pro zemědělské a ...

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka
Slzičkové plechy mají díky svému povrchu protiskluzové vlastnosti. Používají se v oblasti automobilového či loďového průmyslu, ale také stavebnictví nebo strojírenství. Společnost Keramet přináší dva typy slzičkových plechů, Quintett a Duett, které se liší svou strukturou a jsou vhodným výchozím ...
PODSTRÁNKY

Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky
Hliníkové plechy a svitky přírodní, lakované, embosované

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky
Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky, okapový systém

Slzičkové plechy

Slzičkové plechy
Protiskluzové slzičkové plechy z hliníkových slitin pro průmyslová odvětví i k dekorativním účelům
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Keramet spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Keramet spol.s r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Pod Třešněmi 616/9
Praha 5 154 00

obchod@keramet.cz
+420 251 680 101


Najdete nás také zde:

ARES
captcha