Keramet spol.s r.o.
Nejlevnější hliníková střešní krytina
Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky

Hliníkové plechy a svitky přírodní, lakované, embosované

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky

Hliníkové střešní krytiny, klempířské prvky, okapový systém

Slzičkové plechy

Slzičkové plechy

Protiskluzové slzičkové plechy z hliníkových slitin pro průmyslová odvětví i k dekorativním účelům


Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme individuálně, osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý. Široký sortiment vedený skladem zakoupíte v provozovně Králův Dvůr u Berouna – u nás seženete vše, od hliníkových plechů, pásů, profilů až po hliníkové fólie. Vyrábíme střešní krytiny, okapové a klempířské prvky.

Zpracování plechu - to je společnost Keramet

Servis hliníkových výrobků a ohýbání plechů na míru

Rádi vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci na jakýkoliv hliníkový materiál. Naše služby přímo na míru – stříhání, řezání, převíjení, tvarování, ohýbání plechů či svařování hliníkových pásů. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.


Nová ohýbačka plechu RAS XL Center

Naše řady jsme rozšířili o novinku, kterou je špičkové ohýbací zařízení XL- Center, oboustranná ohýbačka plechu od společnosti RAS. Toto zařízení nám umožňuje zajišťovat dodávky a služby nyní ještě o stupeň lepší, a můžeme vám tak nabídnout naprosto precizní ohýbání plechů.

Ohýbačka plechu RAS – novinka u Keramet


Přesné ohýbání plechů

Ohýbačka plechu nám umožňuje ohýbat na milimetry přesně i složité hliníkové tvary, což se hodí zejména při výrobě nejrůznějších klempířských, fasádních, parapetních i dalších ozdobných prvků. Ohýbačka plechu RAS XL Center od společnosti RAS ohýbá klempířské prvky do tloušťky 2mm a délky až 3100mm. Ohýbání plechů je tak velmi přesné a zpracovávané prvky jsou precizní. Možnost dodávek strojově ohýbaných kónických prvků, kdy do sebe každý následný prvek perfektně zapadá a klempířské prvky jsou tak nejen maximálně funkční, ale také estetické.


Nůžky SAFRAN pro zpracování hliníku i nerezu

Ohýbačka plechu však není to jediné, čím jsme rozšířili naše vybavení provozu. Abychom mohli prvek řádně ohnut, je potřeba správně přístřihy nastříhat na míru. Pro přesný střih – nyní máme k dispozici nůžky od společnosti SAFRAN, které dovedou zpracovávat hliník do tl. 8mm, nerezové i ocelové materiály. Střiháme s přesností +/- 0,5 mm do šíře 3000 mm.

Nůžky pro zpracování plechu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Hliníková strešná krytina - Strecha aj pre ďalšie generácie

Hliníková strešná krytina - Strecha aj pre ďalšie generácie

Ideálnym riešením pri výstavbe alebo rekonštrukcii strechy je hliníková strešná krytina. Vyberte si z rôznych typov tvarov a odtieňov. Český výrobca spoločnosť KERAMET, s.r.o. ponúka rôzne typy tvarovaných plechov, ktoré sú vhodné nielen pre rodinné domy, chaty, prístrešky, ale aj pre poľnohospodárske a priemyselné objekty.

Vydáno 04.06.2018
Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Hliníková střešní krytina – Střecha i pro další generace

Ideálním řešením při výstavbě nebo rekonstrukci střechy je hliníková střešní krytina. Vyberte si z různých typů tvarů a odstínů. Český výrobce společnost KERAMET, s.r.o. nabízí různé typy tvarovaných plechů, které jsou vhodné nejen pro rodinné domy, chaty, přístřešky, ale i pro zemědělské a průmyslové objekty.

Vydáno 14.03.2018
Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy a výrobky z nich podle přání zákazníka

Slzičkové plechy mají díky svému povrchu protiskluzové vlastnosti. Používají se v oblasti automobilového či loďového průmyslu, ale také stavebnictví nebo strojírenství. Společnost Keramet přináší dva typy slzičkových plechů, Quintett a Duett, které se liší svou strukturou a jsou vhodným výchozím materiálem pro výrobu řady protiskluzových dílů, obkladů i konkrétních výrobků.

Vydáno 14.11.2016
Nejlevnější střešní hliníková krytina pro více generací

Nejlevnější střešní hliníková krytina pro více generací

Společnost KERAMET, spol. s r.o. nabízí pestrou škálu výrobků z hliníku, od hliníkových plechů, až po nejlevnější střešní hliníkovou krytinu na českém trhu. Produkty z hliníku jsou vysoce kvalitní, stejně jako služby společnosti, která si zakládá na spolehlivosti, rychlosti výroby, včasném doručení a profesionálním servisu přímo na míru každému zákazníkovi.

Vydáno 22.01.2013
Hliníkové plechy a jejich využití v různých odvětvích

Hliníkové plechy a jejich využití v různých odvětvích

Hliník se díky svým jistým vlastnostem používá jako materiál v mnoha odvětvích již řadu let. V dnešní době lze zakoupit polotovary – hliníkové plechy a pásy, které slouží jako prostředky ke kompletaci hliníkových výrobků. Tyto polotovary jsou skvělou volbou pro všechny, kteří potřebují s hliníkem pracovat a chtějí mít přitom volnou ruku.

Vydáno 17.07.2015Vydáno 19.11.2015
306 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2017