DoučímeVás.cz s.r.o.
Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě

Jste živnostník nebo vlastníte obchodní společnost? Pak vám naše kurzy účetnictví přináší šanci, jak se naučit vše potřebné, abyste se dokázali samostatně vést daňovou evidenci, znali základní pravidla vedení účetnictví, nebo byli schopni provádět nestandardní a náročné účetní operace. Kromě toho pořádáme kurzy EET (elektronická evidence tržeb), které poskytují ucelený přehled o všem, co se EET týká.

Kurzy účetnictví i kurzy EET - to vše na jednom místě!

Kurzy účetnictví pro začátečníky i pokročilé po pracovní době

Kurz účetnictví pro začátečníky vám umožní praktický přístup k účetnictví. Na názorných příkladech se naučíte vést účetnictví tak, abyste mohli začít bez obav účtovat. Kurz účetnictví pro začátečníky je vhodný i pro ty, kteří se chtějí k účetnictví vrátit a získat aktuální informace. Ukážeme vám, že účetnictví nemusí být obávanou neznámou. Naše odpolední kurzy můžete navštěvovat po práci.


Účtování záloh i mzdy

Kurz účetnictví pro pokročilé navazuje na kurzy účetnictví pro začátečníky. Učíme vás řešit složitější situace, provádět ne zcela obvyklé účetní operace. Seznámíte se s účtováním záloh, reklamací, zápočtů nebo cizích měn. Naučíte se mimo jiné zaúčtovat mzdy, dotace, odpisy pohledávek, sestavit účetní závěrku a zjistit stav hospodářského výsledku.

Daňová evidence a kurzy účetnictví


Chcete vědět, jak zvládnout EET?

Elektronická evidence tržeb je strašákem mnoha podnikatelů. Chcete se v problematice zorientovat? Doporučujeme navštívit jednodenní kurzy EET, kde se dozvíte, koho se týká, jak EET vést, jaké jsou s elektronickou evidencí tržeb spojené sankce, jak získat certifikát a podobně.

Buďte na EET připraveni!

Elektronická evidence tržeb – kurz EET
FIREMNÍ ČLÁNKY


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.

Vydáno 14.12.2017Vydáno 15.11.2016
182 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2018

Kurzy účetnictví

Kurzy účetnictví

Jednodenní i dlouhodobé kurzy v oboru účetnictví, daňové evidence a elektronické evidence tržeb EET

On-line kurzy

On-line kurzy

On-line kurzy, získání znalostí v oboru účetnictví, mezd, daní a daňových evidencí z pohodlí domova

EET - lehce a bez starostí

EET - lehce a bez starostí

Elektronická evidence tržeb, hladký přechod na EET díky profesionálním službám a odbornému poradenství