Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.

Elektronická evidence tržeb, DoučímeVás.cz s.r.o.

Kurzy účetnictví a EET

Firma DoučímeVás.cz s.r.o. poskytuje služby v oblasti vzdělávacích kurzů především v oblasti účetnictví, daňové evidence, daní a mezd a také EET. Jedná se o kurzy jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky a to formou jednodenních i dlouhodobých kurzů v Praze nebo i s možností výuky online. Po úspěšném absolvování získá klient certifikát. Další službou je kurz EET, na kterém se klienti dozvědí kompletní informace o celém systému, o veškerých povinnostech a zvládnutí registrace, souvisejících žádostí, nastavení, atd. Kromě kurzů poskytuje k EET ještě další služby, díky kterým za vás zařídí veškeré žádosti a povinnosti.

Seznamte se s EET


Jak bez problémů na EET?

Přichází 3. vlna EET a povinnosti pro obchodníky s ní související. A pokud jste se s celým systémem ještě nestihli seznámit, tak vám zajisté pomůže profesionální kurz Jak na EET, který pořádá firma DoučímeVás.cz s.r.o. Obsahem kurzu jsou důležité informace o tom, co vlastně je EET, koho všeho se týká a jaké jsou výjimky, jaký je časový harmonogram EET, jaké jsou sankce spojené s nedodržením podmínek EET, jak funguje EET bez přístupu k internetu, získání a instalace certifikátu, nastavení, import, EET a e-faktura, atd. Vše pod vedením kvalifikovaného lektora se zkušenostmi a s použitím výukových materiálů.

Nechte si zařídit EET


Povinnosti EET a snadné vyřízení

S EET souvisí i řada povinností a žádostí, které je potřebné dodržet a včas vyřídit. Před samotným začátkem evidence musí obchodník získat autentizační údaje na daňový portál, zaevidovat provozovnu, zažádat o certifikát, zadat do příslušeného zařízení údaje dle §19 ZoET, nainstalovat certifikát poplatníka. Na základě Plné moci tyto povinnosti vyřídí za vás a to díky balíčkům EET READY, EET READY PREMIER, EET READY USER a s balíčkem poradenství EET CLIENT.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-1356877-doucimevas-cz-praha

Vydáno 14.12.2017
162 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě

Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě
Jste živnostník nebo vlastníte obchodní společnost? Pak vám naše kurzy účetnictví přináší šanci, jak se naučit vše potřebné, abyste se dokázali samostatně vést daňovou evidenci, znali základní pravidla vedení účetnictví, nebo byli schopni provádět nestandardní a náročné účetní operace. Kromě toho ...
PODSTRÁNKY

Kurzy účetnictví

Kurzy účetnictví
Jednodenní i dlouhodobé kurzy v oboru účetnictví, daňové evidence a elektronické evidence tržeb EET

On-line kurzy

On-line kurzy
On-line kurzy, získání znalostí v oboru účetnictví, mezd, daní a daňových evidencí z pohodlí domova

EET - lehce a bez starostí

EET - lehce a bez starostí
Elektronická evidence tržeb, hladký přechod na EET díky profesionálním službám a odbornému poradenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DoučímeVás.cz s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DoučímeVás.cz s.r.o.
www.doucimevas.cz
Adresa

Adresa

Elišky Přemyslovny 1335
Praha 5 156 00

info@doucimevas.cz
+420 723 546 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha