MHM EKO, s.r.o.
Recyklace elektronického šrotu
S recyklací elektroodpadu a výkupem šrotu vám pomůže firma MHM Eko

Každý z nás se už určitě několikrát setkal s odpady, které vyžadují speciální zacházení a likvidaci. Velmi častým problémem jsou především elektroodpady, které nelze umístit do klasických popelnic. S těmito odpady je potřeba zacházet velmi opatrně, protože nikdy nevíte, kdy látky obsažené v nich někoho ohrozí. A právě kvůli tomuto je zde firma MHM Eko s.r.o., která působí na trhu již od roku 1992.

Pomůžeme vám s recyklací odpadu a výkupem šrotu

K recyklaci odpadu používáme moderní technologie

Působíme na trhu více než 25 let a naší hlavní činností je výkup a recyklace elektronického šrotu a kovových neželezných odpadů. Za dobu provozování této činnosti jsme získali spoustu zkušeností. Veškerý odpad zpracováváme prostřednictvím moderních technologií, díky čemuž získáme druhotné suroviny, které můžeme opět využít. Jsme také držiteli certifikátů kvality ISO 9001 a 1401.

Specializujeme se na recyklaci odpadu a výkup šrotu


Postaráme se o recyklaci odpadů a výkup šrotu

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl zbavit se zbytečného odpadu? Pak se vydejte do jedné z našich provozoven a zbavte se ho. Najdete nás v Praze 8 na ulici Na Štamberku 97 a v Zábřehu na Moravě. V případě, že se nemůžete dostavit, neváhejte nás kontaktovat a my vám zařídíme odvoz a vše potřebné. Za řadu materiálu navíc dostanete velmi přijatelné částky.

Výkup šrotu a další služby provozujeme v Čechách i na Moravě
FIREMNÍ ČLÁNKY


MHM Eko Praha 8 - Výkup elektroodpadu a odborná recyklace odpadů

MHM Eko Praha 8 - Výkup elektroodpadu a odborná recyklace odpadů

S odpady a obzvlášť se těmi, které obsahují elektronická zařízení, se musí nakládat velmi opatrně. Látky obsažené v elektroodpadu by totiž mohly závažně ohrozit okolní prostředí. Přesně proto je tu společnost MHM Eko z městské části Praha 8. Výkup elektroodpadu a následná recyklace odpadů je totiž naší specialitou. I stará elektronická zařízení tak díky nám mohou být ještě užitečná.

Vydáno 05.12.2015Vydáno 01.12.2016
60 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2017