MHM Eko Praha 8 - Výkup elektroodpadu a odborná recyklace odpadů

S odpady a obzvlášť se těmi, které obsahují elektronická zařízení, se musí nakládat velmi opatrně. Látky obsažené v elektroodpadu by totiž mohly závažně ohrozit okolní prostředí. Přesně proto je tu společnost MHM Eko z městské části Praha 8. Výkup elektroodpadu a následná recyklace odpadů je totiž naší specialitou. I stará elektronická zařízení tak díky nám mohou být ještě užitečná.

Výkup elektroodpadu, Praha 8

Výkup elektroodpadu všeho druhu

Zajímá vás, jaký elektroodpad k nám můžete přinést? V MHM Eko provádíme sběr, výkup a následnou likvidaci téměř všech typů elektronických zařízení. Výkup elektroodpadu je tu tak pro ty, co se chtějí zbavit starých počítačů, kancelářské techniky, telefonů nebo zesilovačů. Vykupujeme ale také reléové systémy, integrované obvody, kabely, nízkonapěťová zařízení nebo separovaný komunální odpad. Nezáleží tak na tom, zda vám doma leží starý televizor nebo máte celý vozík kabelů a drátů. My nabízíme výhodný výkup elektroodpadu pro každého.

Výkup elektroodpadu se vyplatí!


Recyklace odpadů díky moderní technice

Výkup elektroodpadu je ale pouhý začátek celého procesu. Každé elektronické zařízení totiž chceme co nejvíce využít i do budoucna. Elektronická zařízená proto zpracováváme na recyklační a separační lince. Díky tomu získáme užitečné druhotné suroviny, které lze opětovně využít. Stejně efektivně pak zpracováváme měděné a hliníkové kabely. Pomocí technologické linky z nich totiž získáme kvalitní granulát barevných kovů a plastů, který je možno využít napříč obory. Díky moderním technologiím a letitým zkušenostem jsme navíc schopni zpracovávat i velmi nebezpečné odpady.
Demontáž, odvoz i následnou ekologickou likvidaci tak zajistíme také u použitých automobilových i průmyslových katalyzátorů, vznětových i zážehových motorů. Nezapomínáme ale ani na klasickou ruční práci. Recyklace televizorů a monitorů u nás proto probíhá ručně tak, aby bylo zabráněno úniku nebezpečných látek.


Výkup elektroodpadu vám nabízí Závod Praha 8 i Zábřeh na Moravě

Je pro vás výkup elektroodpadu aktuální téma? Pak navštivte jednu z našich provozoven. Hlavní centrála společnosti je tu pro vás v městské části Praha 8, sklady a vše pro recyklaci odpadů pak najdete v Závodě Zábřeh na Moravě. Nezáleží ale na to, z jaké části republiky pocházíte, naši obchodní zástupci působí aktivně ve všech krajích. Rádi vám tak pomohou s odvozem odpadu, jeho výkupem i následnou likvidací.
Chcete mít jistotu, že váš odpad bude zpracován a využit přesně dle předepsaných norem? Pak se obraťte na společnost MHM Eko.

Výkup elektroodpadu a jeho recyklace je naším oborem již řadu let.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mhmeko.cz

Vydáno 05.12.2015
1254 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

S recyklací elektroodpadu a výkupem šrotu vám pomůže firma MHM Eko

S recyklací elektroodpadu a výkupem šrotu vám pomůže firma MHM Eko
Každý z nás se už určitě několikrát setkal s odpady, které vyžadují speciální zacházení a likvidaci. Velmi častým problémem jsou především elektroodpady, které nelze umístit do klasických popelnic. S těmito odpady je potřeba zacházet velmi opatrně, protože nikdy nevíte, kdy látky obsažené v nich ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MHM EKO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MHM EKO, s.r.o.
www.mhmeko.cz
Adresa

Adresa

Na štamberku 97
Praha 8 182 00

info@mhmeko.cz
+420 283 970 514


Najdete nás také zde:

ARES
captcha