Průzkumy trhu práce vám pomohou k vysněnému zaměstnání

ManpowerGroup, spol. s r.o. Personální agentura Praha

Průzkumy trhu práce vám pomohou k vysněnému zaměstnání

ManpowerGroup, spol. s r.o.
Personální agentura Praha
Zaměstnance podle vašich představ vám pomůže najít personální agentura ManpowerGroup

Najít vhodného zaměstnance na požadovaný post může být dost obtížné. Pomoci vám ale může personální agentura ManpowerGroup, která je světovým lídrem ve své oblasti. Zajišťujeme veškeré personální služby a najdeme vhodné řešení přesně pro vás a vaše nabídky práce.

Personální agentura ManpowerGroup

Vhodní zaměstnanci dle nabídky práce

Soustředíme se na agenturní zaměstnávání – přivedeme vám lidi, které potřebujete. Postaráme se o vyhledání, výběr a testování zaměstnanců podle vašich požadavků a nabídky práce. Zajistíme také zpracování smluv, docházek, výpočet mezd a odvody daní i další administrativní záležitosti.

Naši personální konzultanti neustále doplňují databázi kandidátů profily lidí, které můžete potřebovat. Najdete v ní recepční, administrativní výpomoc, dělníky, skladníky, telefonisty do call center, ale také IT specialisty, programátory a další.

Vybereme vám vhodného zaměstnance podle vaší nabídky práce


Nahrazení výpadku pracovní síly i zaměstnanci na zkoušku

Proč využít právě personální služby naší agentury? Pomůžeme vám zvládnout sezónní výkyvy v produkci, zajistíme nahrazení výpadku pracovní síly zdarma a průběžné doplňování zaměstnanců podle vašich potřeb.

Díky službě Try & Hire, kterou lze nazvat „zaměstnanec na zkoušku“, se s novým pracovníkem nejprve seznámíte, otestujete jeho znalosti a schopnosti a až podle toho se rozhodnete, zda ho přijmete. Stejně tak pokud zvažujete vytvoření nového pracovního místa, s nízkými náklady si můžete vyzkoušet efektivitu zřízení nové pozice. V obou případech je pracovník zaměstnancem naší agentury.

Personální agentura ManpowerGroup zajistí veškeré personální služby
FIREMNÍ ČLÁNKY


Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu

Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu

Společnost ManpowerGroup, spol. s r.o. představuje nové portfolio hledání zaměstnání a také hledání zaměstnanců. Tato společnost funguje obousměrně, takže je zde možnost z pohledu jedné strany hledat zaměstnání a z pohledu druhé hledat vhodné a přijatelné zaměstnance.

Vydáno 03.11.2017
Zveřejnění výsledků průzkumu „Manpower Index trhu práce“ pro 1. kvartál roku 2016

Zveřejnění výsledků průzkumu „Manpower Index trhu práce“ pro 1. kvartál roku 2016

Společnost ManpowerGroup patří mezi světové lídry v oboru personalistiky. Disponuje největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s takřka 4 400 pobočkami ve více než 80 zemích po celém světě. Každé čtvrtletí přináší výsledky průzkumu „Manpower Index trhu práce“, který sleduje záměry zaměstnavatelů zvyšovat nebo snižovat počty zaměstnanců. Podle nejnovějších výsledků má v plánu až 29 % velkých firem na začátku roku 2016 nabírat nové zaměstnance.

Vydáno 08.01.2016Vydáno 08.12.2016
304 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017

Nábor zaměstnanců

Nábor zaměstnanců

Vyhledávání zaměstnanců pro firmy i na zkoušku, agenturní zaměstnání

Nabídky práce

Nabídky práce

Nabídka volných míst a personální poradenství pro uchazeče o práci

HR Consulting

HR Consulting

HR Consulting, on-site řešení pro firmy, outsourcing, assesment centrum