PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály

Hydraulické lisy nachází své uplatnění při celé řadě montážních prací, oprav i výrobních a zpracovatelských činností. Společnost PRESSHYDRAULIKA se vývojem a výrobou hydraulických lisů zabývá již od roku 1999 a své lisy a další hydraulická zařízení a elektronické ovládací systémy dodává do mnoha zemí po celém světě. V portfoliu společnosti je možné najít různé typy lisů, od hlubokotažných přes dílenské či stolní až po speciální. Lisy lze využít k lisování železa, plastu, keramiky, papíru a dalších materiálů.

PRESSHYDRAULIKA - hydraulické lisy

Hlubokotažné hydraulické lisy

Firma PRESSHYDRAULIKA vrábí v současné době tři různé řady hlubokotažných hydraulických lisů. Stroje z řady ZH jsou výkonné, vhodné pro hluboké tažení, stříhání, děrování, ohýbání a další tvářecí práce. Hydraulický lis z řady ZHS je čtyřsloupový, do řady ZHO pak patří uzavřený hydraulický lis. Jeho hlavní předností je vysoká tuhost rámu, díky které je lisování velmi přesné.

Hlubokotažné, dílenské, stolní a speciální hydraulické lisy


Dílenské a stolní lisy

Dílenské hydraulické lisy výrobce PRESSHYDRAULIKA jsou vybaveny vysokotlakou hydraulikou 700 bar. Díky tomu se pyšní svou lisovací silou od 100 do 2000 kN. Jedná se o jednoduché dílenské lisy, pro jejichž chod lze využít ruční, pneumatické či elektrohydraulické čerpadlo. Vybaveny jsou moderním řídicím systémem Siemens a dalšími prvky pro kvalitní plnohodnotné použití.

Stolní hydraulický lis je navržen s ohledem na kompaktnost a jednoduchost použití. Díky dostatečné síle lze tvarovat i kovové materiály menšího průřezu. I přes malé rozměry má charakteristické vlastnosti velkých lisů.

Zmiňovaný výrobce hydraulických lisů patří k významným firmám v tomto oboru. Kromě uvedených typů vyrábí i speciální, kam spadají například knihařské, gumárenské, vulkanizační a topné lisy.

Moderní dílenské lisy od českého výrobce PRESSHYDRAULIKA
FIREMNÍ ČLÁNKY


Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.

Vydáno 08.04.2016Vydáno 09.12.2016
243 Zhlédnutí
Topováno 11.06.2020