Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.

hydraulické lisy, hydraulické válce

Hydraulické lisy dle přání zákazníka

Vyrábíme a prodáváme hlubokotažné, dílenské, stolní i speciální hydraulické lisy, které jsme schopni upravit dle požadavků zákazníka.

V naší nabídce najdete například výkonné produkční hydraulické lisy ZH, které jsou vhodné pro hluboké tažení, lisování, stříhání, děrování nebo ohýbání za studena, ale i pro řadu dalších tvářecích prací. Nabízíme také hydraulické čtyřsloupové lisy ZHS nebo hydraulické uzavřené lisy ZHO, které umožňují dosáhnout velké přesnosti výlisků.

Vyrábíme rovněž jednoduché dílenské hydraulické lisy ZHH, které jsou vybaveny vysokotlakou hydraulikou. Jsou určeny pro montážní a demontážní práce, ale také pro rovnání, ohýbání, značení a částečně i tváření. Dále u nás najdete hydraulické lisy ZHW s otevřeným rámem, které tvarují zejména kovové materiály s menším průřezem.

Hydraulické lisy – obraťte se na nás


Hydraulická zařízení a další služby

Kromě hydraulických lisů dodáváme také jednotlivé komponenty, především hydraulická zařízení určená pro jejich ovládání nebo silové prvky, jako jsou hydraulické válce. Vyrábíme zejména speciální hydraulické válce, které se hodí pro těžké provozní podmínky. Dále nabízíme hydraulické agregáty, jako jsou svařované ocelové nádrže a jejich příslušenství. Systém postavíme také podle dokumentace zákazníka nebo návrhu vlastních řešení dle zadaných parametrů.

Naše služby zahrnují také opravy a modernizace starších použitých hydraulických lisů tak, aby splňovaly nejpřísnější bezpečnostní normy.Vydáno 08.04.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály

Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály
Hydraulické lisy nachází své uplatnění při celé řadě montážních prací, oprav i výrobních a zpracovatelských činností. Společnost PRESSHYDRAULIKA se vývojem a výrobou hydraulických lisů zabývá již od roku 1999 a své lisy a další hydraulická zařízení a elektronické ovládací systémy dodává do mnoha ...
PODSTRÁNKY

Hydraulické tvářecí stroje a automaty

Hydraulické tvářecí stroje a automaty
Hydraulické tvářecí stroje a zvedací mechanismy, tvářecí automaty

Hydraulické lisy

Hydraulické lisy
Hydraulické lisy hlubokotažné, dílenské, stolní a speciální hydraulické lisy

Hydraulické válce

Hydraulické válce
Hydraulické válce – výroba a repase, zkoušky hydraulických válců
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.
www.presshydraulika.cz
Adresa

Adresa

Přemyslovců 41
Opava 747 07

sevcik@presshydraulika.cz
+420 553 759 700


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha