Zakázková výroba kvalitních vestavěných skříní na míru, šaten a dalšího nábytku

Truhlářství a sklenářství Hranol Martin Vaněk

Zakázková výroba kvalitních vestavěných skříní na míru, šaten a dalšího nábytku

Truhlářství a sklenářství Hranol
Martin VaněkKvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol

Chtěli byste svou chatu, byt nebo kancelář vybavit nábytkem přesně podle vašich představ? Truhlářství a sklenářství Hranol z Ostravy pro vás na míru vyrobí celou kuchyň, podlahu, skříň nebo třeba jen poličku či práh.

Nábytek na míru do každého prostoru

Hranol dává přednost kvalitě a individuálnímu přístupu

Výběr a výroba nábytku na míru se může leckomu zdát složitá. Profesionálové z truhlářství a sklenářství se zakázkovou výrobou zabývají už od roku 1995. Se vším vám pomohou od začátku až do konce. Stačí si jen vybrat z širokého výběru barev, materiálů a tvarů, o zbytek se už postarají zkušení stolaři ve své plně vybavené dílně.

Truhlářství a sklenářství Hranol vám vyrobí kuchyni na míru


Výroba kuchyní i kanceláří

Pokud máte zájem o novou kuchyni, Hranol svým zákazníkům poskytuje kompletní servis. Od zaměření a zpracování 3D návrhu, přes optimální prostorové řešení a veškeré přípravné práce pro instalaci kuchyně až po montáž včetně spotřebičů značky, kterou si sami vyberete.

Ani vybavení pro kanceláře není pro truhlářství a sklenářství Hranol problém. Záleží pouze na Vás, jaký typ kanceláře potřebujete a pro jaký nábytek se rozhodnete. Jednoduše vybavíte prostor pro ředitele, manažery nebo recepci.

Truhlářství a sklenářství Hranol vám vybaví i kancelář


Snadná dostupnost v Ostravě

Truhlářství a sklenářství Hranol je lehce dostupné autem i městskou hromadnou dopravou v Ostravě-Vítkovicích, kousek od Mírového náměstí. Neváhejte se proto zastavit a uskutečnit si své sny o domově s vůní dřeva.

Vydáno 13.12.2016
181 Zhlédnutí
Topováno 07.03.2019