Ing. Kateřina Mlýnská – Vedení účetnictví Ostrava

Daně, daňové přiznání, účetnictví. Děsíte se, jen co čtete tato slova? Účetnictví se nevyhne žádný podnikatel, firma ani společnost. Nikde ale není psáno, že se o něj musíte starat sami. Pomůže vám Ing. Kateřina Mlýnská, která se postará o spolehlivé vedení a zpracování účetnictví v Ostravě a Havířově.

Ing. Kateřina Mlýnská - váš průvodce daňovým přiznáním

Účetnictví, daňová evidence

Účetnictví musí vést každý podnikatel, ať už živnostník nebo právnická osoba. Z této povinnosti jsou stanovené určité výjimky, fyzické osoby nezapsané v obchodním rejstříku, jejichž roční obrat nepřesáhl 25 milionů korun. Tito podnikatelé ale stejně musí vést alespoň daňovou evidenci nebo evidenci příjmů a pohledávek, pokud uplatňují výdaje paušálem.

Se vším vám pomůže naše společnost Ing. Kateřina Mlýnská. Kromě vedení účetnictví provádí také rekonstrukci účetnictví v případě vašich pochybností o jeho správném vedení v minulých letech.

Vedení účetnictví Ostrava


Daňové přiznání, mzdy, personalistika

K účetnictví neodmyslitelně patří daňové přiznání, které je postrachem nejednoho podnikatele či zaměstnavatele. Obraťte se na nás a zbavte se starostí. Zajistíme zpracování všech druhů daňových přiznání s možností odkladu do 30. 6. u daně z příjmů. V rámci účetnictví jsou pak zpracovávány různé přehledy dle individuálních požadavků klientů, popřípadě státní správy či banky.

Pro vaši firmu zpracujeme také mzdovou a personální agendu, včetně komunikace se zdravotními pojišťovnami či okresními správami sociálního zabezpečení, popřípadě exekutorskými úřady, a zastoupí vás při případných kontrolách. Výsledkem bude spokojenost nejen vaše, ale i vašich zaměstnanců.

Ing. Kateřina Mlýnská – daňové přiznání, mzdyVydáno 05.01.2017
32 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svěřte své účetnictví odborníkům, ušetříte čas i nervy

Svěřte své účetnictví odborníkům, ušetříte čas i nervy
Vstávají vám pokaždé při pomyšlení na účetnictví vlasy hrůzou? Jste zavaleni papíry, kterým nerozumíte a vše děláte ve stresu na poslední chvíli? Neztrácejte svůj čas, ve společnosti Kateřiny Mlýnské se o vaše finance kompletně postaráme. V Ostravě- Porubě nabízíme kompletní vedení účetnictví, ...

Vedení účetnictví, správa mezd i daní pro podnikatele z Ostravy a okolí

Vedení účetnictví, správa mezd i daní pro podnikatele z Ostravy a okolí
Vedení účetnictví a daňové evidence je povinné pro soukromé podnikatele, neziskové organizace i firmy. Ne každý podnikatel se ale v účetnictví vyzná. Nechcete už ztrácet čas papírováním a běháním po úřadech? Nebo si nejste jistí dosavadním vedením účetnictví a potřebujete udělat pořádek? Ing. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Kateřina Mlýnská Daňové poradenství a účetnictví
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Kateřina Mlýnská
www.dane-mlynska.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Reference
Adresa

Adresa

U Hřiště 1530/18
Havířov-Prostřední Suchá 735 64

kdumas@razdva.cz
+420 774 452 682


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha