Eshop, prodej, montáž požární hydranty, hasicí přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní

HASTEKO s.r.o.

Eshop, prodej, montáž požární hydranty, hasicí přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní

HASTEKO s.r.o.Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod

Máte doma karmu, kotel či plynové spotřebiče? Pak byste určitě měli dbát na bezpečnost svou i celé rodiny. Chybět by vám neměl požární hlásič, hasící přístroj a detektor oxidu uhelnatého, který včas odhalí problém a ochrání vaše zdraví. Komplexní služby nejen v oblasti PO, ale také BOZP a protipožárních ucpávek, včetně dodávky bezpečnostních zařízení poskytuje firma HASTEKO s.r.o. Uherský Brod.

S detektorem oxidu uhelnatého zabezpečíte svou rodinu

Komplexní služby v oblasti PO a BOZP

Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn bez zápachu, který může být produkován špatně udržovanými nebo porouchanými spotřebiči pro vytápění v domácnostech. Příznaky otravy oxidem uhelnatým jsou podobné těm provázejícím chřipku. Je tedy nesnadné otravu ihned odhalit. Proto byste ve výbavě měli mít detektor oxidu uhelnatého, ale také požární hlásič a hasící přístroj pro zajištění své bezpečnosti.

O všechno se postaráme my. Dodáváme hasicí přístroje, požární hydranty a detektory, které také kontrolujeme a opravujeme.

PO a BOZP Uherský Brod


Revize elektrických zařízení i školení BOZP

Pro bezpečnost jsou důležité nejen prvky jako hlásič či hasící přístroj, ale také třeba bezpečnostní a fotoluminiscenční tabulky, únikové východy, vybavené lékárničky, které rovněž dodáváme. Zajišťujeme montáž protipožárních dveří a revizních dvířek i dalších protipožárních prvků. Ohlídáme za vás také veškeré pravidelné kontroly a revize elektrických zařízení.

Kromě bezpečnostních prvků a zařízení je pro zajištění bezpečnosti důležité také školení BOZP a PO. Jeho potřebnost si dobře uvědomujeme, proto v rámci našich služeb poskytujeme školení BOZP a PO pro zaměstnance.

Hasící přístroj, požární hlásič a další produkty
FIREMNÍ ČLÁNKY


Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

Chybí vám ke kolaudaci domu vyřešit ještě jeden malý, leč velice důležitý, detail? Chybí vám speciální hasicí přístroj, abyste mohli dům zkolaudovat? V tom případě se obraťte na firmu HASTEKO s.r.o., která zajišťuje prodej různých typů hasicích přístrojů i těch pro kolaudaci domů.

Vydáno 24.03.2018Vydáno 10.01.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2020