Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod

Máte doma karmu, kotel či plynové spotřebiče? Pak byste určitě měli dbát na bezpečnost svou i celé rodiny. Chybět by vám neměl požární hlásič, hasící přístroj a detektor oxidu uhelnatého, který včas odhalí problém a ochrání vaše zdraví. Komplexní služby nejen v oblasti PO, ale také BOZP a protipožárních ucpávek, včetně dodávky bezpečnostních zařízení poskytuje firma HASTEKO s.r.o. Uherský Brod.

S detektorem oxidu uhelnatého zabezpečíte svou rodinu

Komplexní služby v oblasti PO a BOZP

Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn bez zápachu, který může být produkován špatně udržovanými nebo porouchanými spotřebiči pro vytápění v domácnostech. Příznaky otravy oxidem uhelnatým jsou podobné těm provázejícím chřipku. Je tedy nesnadné otravu ihned odhalit. Proto byste ve výbavě měli mít detektor oxidu uhelnatého, ale také požární hlásič a hasící přístroj pro zajištění své bezpečnosti.

O všechno se postaráme my. Dodáváme hasicí přístroje, požární hydranty a detektory, které také kontrolujeme a opravujeme.

PO a BOZP Uherský Brod


Revize elektrických zařízení i školení BOZP

Pro bezpečnost jsou důležité nejen prvky jako hlásič či hasící přístroj, ale také třeba bezpečnostní a fotoluminiscenční tabulky, únikové východy, vybavené lékárničky, které rovněž dodáváme. Zajišťujeme montáž protipožárních dveří a revizních dvířek i dalších protipožárních prvků. Ohlídáme za vás také veškeré pravidelné kontroly a revize elektrických zařízení.

Kromě bezpečnostních prvků a zařízení je pro zajištění bezpečnosti důležité také školení BOZP a PO. Jeho potřebnost si dobře uvědomujeme, proto v rámci našich služeb poskytujeme školení BOZP a PO pro zaměstnance.

Hasící přístroj, požární hlásič a další produktyVydáno 10.01.2017
118 Zhlédnutí
Topováno 06.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI
Chybí vám ke kolaudaci domu vyřešit ještě jeden malý, leč velice důležitý, detail? Chybí vám speciální hasicí přístroj, abyste mohli dům zkolaudovat? V tom případě se obraťte na firmu HASTEKO s.r.o., která zajišťuje prodej různých typů hasicích přístrojů i těch pro kolaudaci domů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HASTEKO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HASTEKO s.r.o.
www.hasteko.cz
Adresa

Adresa

U Korečnice 1154
Uherský Brod 688 01

info@hasteko.cz
+420 604 728 237


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha