Kvalitní řezivo a kulatina na stavbu přímo z pily Zlín-Malenovice

Malenovická pila, s.r.o. Výroba, prodej řeziva Zlín

Kvalitní řezivo a kulatina na stavbu přímo z pily Zlín-Malenovice

Kvalitní prkna, fošny a další druhy řeziva z tradiční pily v Malenovicích

Téměř stoletá tradice, kvalitní produkty, spolehlivé služby a přijatelné ceny. Pila Zlín-Malenovice má s výrobou a dodáváním řeziva a kulatiny dlouholeté bohaté zkušenosti. Byla založena už ve 20. letech minulého století rodem Šternberků a dobrým jménem a poctivou prací se pyšní dodnes. Za rok zpracuje až 10 000 plm jehličnaté kulatiny a vyrobí z ní stavební a konstrukční řezivo, jako jsou například dřevěná prkna, hranoly, fošny či latě.

Malenovická pila - kvalitní jehličnaté řezivo včetně impregnaci

Jehličnaté řezivo včetně prken a fošen pro vaši stavbu či výrobu nábytku

Sháníte dřevěnou kulatinu či řezivo pro stavbu a konstrukci v okolí Malenovic u Zlína? Vše, co potřebujete, vám zajistí tradiční Malenovická pila. Přímo na místě si můžete vybrat z nejrůznějších druhů kvalitního a certifikovaného jehličnatého řeziva. Pila má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitních dřevěných prken, desek a hranolů, mezi tradiční produkty patří i dřevěné fošny, latě nebo trámy. Veškeré výrobky firma i exportuje.

Výběr jehličnatého řeziva – od prken po fošny


Piliny, brikety a hoblování či impregnace řeziva

Kromě certifikovaného jehličnatého řeziva vyrábí Malenovická pila i nejrůznější pilařské výrobky nejvyšší kvality. Za atraktivní cenu si tak můžete pořídit ekologické biobrikety a dřevěné brikety se skvělou výhřevností nebo dřevěné piliny, řeziny a průmyslovou štěpku.

Starosti vám nemusí dělat ani případné úpravy řeziva. Zaměstnanci pily Malenovice řezivo, jako jsou prkna, hranoly či fošny, podle přání profesionálně ošetří impregnací. Impregnuje se namáčením v zelené barvě Bochemit QB. Malenovická pila zajišťuje i další úpravy, například drobné hoblování veškerého stavebního i konstrukčního řeziva. Zákazníci se tedy mohou spolehnout na komplexní a profesionální servis.

Prodej certifikovaného jehličnatého řezivaVydáno 07.02.2017
873 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Malenovická pila, s.r.o. Výroba, prodej řeziva Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Malenovická pila, s.r.o.
www.malenovickapila.cz
Adresa

Adresa

3. května 273
Zlín-Malenovice 763 02

info@malenovickapila.cz
+420 577 104 404


Najdete nás také zde:

ARES
captcha