Impregnace stavebního řeziva - proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu

Malenovická pila, s.r.o.

Impregnace stavebního řeziva - proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu

Malenovická pila, s.r.o.Kvalitní prkna, fošny a další druhy řeziva z tradiční pily v Malenovicích

Téměř stoletá tradice, kvalitní produkty, spolehlivé služby a přijatelné ceny. Pila Zlín-Malenovice má s výrobou a dodáváním řeziva a kulatiny dlouholeté bohaté zkušenosti. Byla založena už ve 20. letech minulého století rodem Šternberků a dobrým jménem a poctivou prací se pyšní dodnes. Za rok zpracuje až 10 000 plm jehličnaté kulatiny a vyrobí z ní stavební a konstrukční řezivo, jako jsou například dřevěná prkna, hranoly, fošny či latě.

Malenovická pila - kvalitní jehličnaté řezivo včetně impregnaci

Jehličnaté řezivo včetně prken a fošen pro vaši stavbu či výrobu nábytku

Sháníte dřevěnou kulatinu či řezivo pro stavbu a konstrukci v okolí Malenovic u Zlína? Vše, co potřebujete, vám zajistí tradiční Malenovická pila. Přímo na místě si můžete vybrat z nejrůznějších druhů kvalitního a certifikovaného jehličnatého řeziva. Pila má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitních dřevěných prken, desek a hranolů, mezi tradiční produkty patří i dřevěné fošny, latě nebo trámy. Veškeré výrobky firma i exportuje.

Výběr jehličnatého řeziva – od prken po fošny


Piliny, brikety a hoblování či impregnace řeziva

Kromě certifikovaného jehličnatého řeziva vyrábí Malenovická pila i nejrůznější pilařské výrobky nejvyšší kvality. Za atraktivní cenu si tak můžete pořídit ekologické biobrikety a dřevěné brikety se skvělou výhřevností nebo dřevěné piliny, řeziny a průmyslovou štěpku.

Starosti vám nemusí dělat ani případné úpravy řeziva. Zaměstnanci pily Malenovice řezivo, jako jsou prkna, hranoly či fošny, podle přání profesionálně ošetří impregnací. Impregnuje se namáčením v zelené barvě Bochemit QB. Malenovická pila zajišťuje i další úpravy, například drobné hoblování veškerého stavebního i konstrukčního řeziva. Zákazníci se tedy mohou spolehnout na komplexní a profesionální servis.

Prodej certifikovaného jehličnatého řeziva

Vydáno 07.02.2017
704 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2018