Gantry Rail s.r.o.
Jeřábové dráhy, kolejniceŽelezniční a tramvajové kolejnice, železniční pražce a upevňovací systémy se zárukou prvotřídní kvality

Vysoce kvalifikovaní pracovníci, flexibilní řešení při montáži, kvalitní materiály a desítky spokojených zákazníků. Pokud potřebujete spolehlivého dodavatele železničních pražců, železničních a tramvajových kolejnic včetně upevňovacích systémů, je certifikovaná firma Gantry Rail ideální volbou. Její zaměstnanci se postarají jak o montáž a svařování, tak o rekonstrukce a komplexní servis.

Železniční a tramvajové kolejnice od Gantry Rail jsou ideální volbou

Dodávka materiálu na železniční kolejnice, tramvajové kolejnice a železniční pražce

Společnost Gantry Rail přináší svým zákazníkům především komplexní služby v oblasti kolejových drah a kovových konstrukcí. Pro váš projekt dodá Gantry Rail kolejnice nejrůznějších typů, délek a profilů. Železniční kolejnice, tramvajové kolejnice či jeřábové kolejnice zajistí přesně podle vašich představ a z materiálů nejvyšší kvality. Firma dodává i železniční pražce, a to v betonovém nebo dřevěném provedení a plně pružné či polopružné upevňovací systémy na kolejnice.

Realizované instalace a rekonstrukce železničních kolejnic a tramvajových kolejnic


Profesionální instalace železničních či tramvajových kolejnic a opravy stávajících drah

Četné kladné reference dokazují, že je firma Gantry Rail skutečným odborníkem v instalaci železničních, tramvajových a jeřábových kolejnic. Můžete se spolehnout na flexibilně pracující personál, který zvládne instalovat kolejnice na zemi, na betonovém či ocelovém nosníku. Využívá k tomu pružné, polopružné nebo pevné systémy uchycení .

Gantry Rail zajišťuje i veškerý opravárenský servis – provádí rekonstrukce stávajících drah na betonovém i ocelovém nosníku a je vybavená také na diamantové vrtání. Postará se navíc i o opravy kotvení železničních či tramvajových kolejnic pomocí samonivelační zálivkové hmoty.

Kolejnice jsou dodávány v délkách podle požadavků zákazníků
FIREMNÍ ČLÁNKY


Břemenové magnety Gantry Rail všech druhů, také pro vysoké teploty či manipulaci pod vodou

Břemenové magnety Gantry Rail všech druhů, také pro vysoké teploty či manipulaci pod vodou

Břemenové magnety nachází využití v mnoha oblastech průmyslu - od těžkého a automobilového, přes železárny, ocelárny, stavebnictví, elektrárny až po výrobní podniky všeho druhu. Umožňují snadnou, rychlou, efektivní a hlavně bezpečnou manipulaci s těžkými břemeny všeho druhu. V nabídce společnosti Gantry Rail s.r.o. naleznete širokou škálu elektromagnetů pro mnohostranné využití, včetně manipulace s předměty při vysokých teplotách nebo pod vodou.

Vydáno 22.09.2015
Ocelové konstrukce pro jeřábové dráhy

Ocelové konstrukce pro jeřábové dráhy

Bez kovových konstrukcí se dnes v některých oborech jen těžko obejdeme. Potřeba jsou pro strojírenské, stavební i přepravní systémy. Pokud hledáte opravdu kvalitní ocelové konstrukce, pak je může pro Vás nabídnout firma Gantry Rail. Vyrábíme, dodáváme, svařujeme i montujeme ocelové konstrukce na míru.

Vydáno 19.10.2016
Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Spokojenost zákazníků zavazuje! S tímto krédem vstupuje do každé nové zakázky společnost Gantry Rail s.r.o., specialista na dodávky, instalace, montáž a servis jeřábových drah, kolejnic regálových zakladačů, kolejnice pro svařovací automaty, jeřábových, tramvajových, důlních a železničních kolejnic, ocelových konstrukcí a elektromagnetů, kterou bychom vám tímto rádi představili...

Vydáno 02.01.2014Vydáno 03.03.2017
186 Zhlédnutí
Topováno 26.08.2019