Sanitární keramika, radiátory, plynové kotle - prodej živnostníkům i kutilům

VTP PELKA s.r.o. Prodejna instalačního materiálu

Sanitární keramika, radiátory, plynové kotle - prodej živnostníkům i kutilům

Prodej instalačního materiálu Uherské Hradiště a Zlínský kraj

Široký sortiment instalačního vodo topo plyn materiálu prodejny VTP Pelka ve Starém Městě u Uherského Hradiště uspokojí potřeby řemeslníků i kutilů. Firma svou činnost provozuje již od roku 2003 a zabývá se realizací zakázek v oboru vodo-topo-plyn i maloobchodním prodejem. Od roku 2006 je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 9001:2008.

Sanitární keramika je součástí sortimentu VTP Pelka

Vodo topo plyn materiál za příznivé ceny

Společnost VTP Pelka zajišťuje maloobchodní prodej ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Díky pestrému sortimentu za příznivé ceny získala své zákazníky nejen v regionu Uherské Hradiště, ale též v rámci celého Zlínského kraje. Montáže a vybrané zakázky však realizuje po celé ČR i v zahraničí.

Vodo topo plyn materiál pro kutily i živnostníky


Prodej instalačního materiálu nejvyšší kvality

Součástí maloobchodního prodeje instalačního materiálu jsou např. sanitární keramika a zařízení (umyvadla, WC mísy, sprchové kouty), výtokové armatury, uzavírací armatury, šrouby a vruty. V portfoliu produktů je rovněž pestrý výběr plynových kotlů, radiátorů, plastových, pozinkovaných i měděných trubek či systémů pro solární ohřev vody. Prodejna prodává kvalitní zboží značek RAVAK, TEIKO, PROTHERM, KORADO a mnoha dalších.

Vodo topo plyn instalační materiál, zakoupený v prodejně u Uherského Hradiště, vyhoví potřebám běžných spotřebitelů a kutilů, stejně jako živnostníkům v oboru. Máte-li zájem o vysoce kvalitní instalační materiál za příznivou cenu, s produkty VTP Pelka budete vždy spokojeni.

Instalační materiál, kotle, radiátory či solární systémyVydáno 10.02.2017
618 Zhlédnutí
Topováno 30.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

VTP PELKA - kompletní práce v oblasti vodo topo plyn pro jednotlivce i firmy

VTP PELKA  - kompletní práce v oblasti vodo topo plyn pro jednotlivce i firmy
Realizace zakázek v oboru vodo topo plyn – přesně to nabízí společnost VTP PELKA Staré Město u Uherského Hradiště. Nezáleží na tom, zda potřebujete opravit koupelnu, zavést topení nebo zajistit kompletní plynařské práce pro velkou zakázku. My nabízíme vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VTP PELKA s.r.o. Prodejna instalačního materiálu
WEBOVÁ STRÁNKA
VTP PELKA s.r.o.
www.vtppelka.cz
Adresa

Adresa

Velkomoravská 1164
Staré Město 686 03

vtppelka@vtppelka.cz
+420 572 541 218


Najdete nás také zde:

ARES
captcha