Plynové kotle, spotřebiče, bojlery, karmy-profesionální plynařské práce

VTP PELKA s.r.o.

Plynové kotle, spotřebiče, bojlery, karmy-profesionální plynařské práce

VTP PELKA s.r.o.VTP PELKA - kompletní práce v oblasti vodo topo plyn pro jednotlivce i firmy

Realizace zakázek v oboru vodo topo plyn – přesně to nabízí společnost VTP PELKA Staré Město u Uherského Hradiště. Nezáleží na tom, zda potřebujete opravit koupelnu, zavést topení nebo zajistit kompletní plynařské práce pro velkou zakázku. My nabízíme vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce včetně dodávky materiálu a zboží pro každého. V oblasti vodo topo plyn zkrátka zajistíme drobné opravy, montáže ale i servis.

podlahové topení

Vodoinstalatérské i plynařské práce od jedné firmy

V oboru vodo topo plyn zajistíme skutečně vše. Problém pro nás není dodávka a montáž kanalizace, zajištění vodovodních rozvodů ani instalace sanitární keramicky či tepelných čerpadel. Plynařské práce u nás pak zahrnují kompletní zapojení plynových spotřebičů i kotlů. Postaráme se ale i dodávku a montáž plynovodů, a to jak těch domovních, tak průmyslových.


Kompletní služby v oboru vodo topo plyn

Využít u nás ale můžete i topenářské práce. Také v této oblasti vám chceme nabídnout kompletní služby. Dodáme a namontujeme:

- ústřední topení
- podlahové topení
- tepelná čerpadla
- kotelny – rekonstrukce kotelen, výměna kotlů.

Veškeré práce v oblasti vodo topo plyn provádíme za dodržení všech předepsaných norem a postupů. Na námi instalované výrobky navíc poskytujeme odborný záruční i pozáruční servis.

Pokud i vy hledáte spolehlivou firmu, která se postará o vodoinstalatérské, topenářské i plynařské práce, kontaktujte nás. Naším sídlem je Staré Město u Uherského Hradiště, práce z oblasti vodo topo plyn ale nabízíme zákazníkům z celé republiky.

Zakázky vodo topo plyn - realizace
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej instalačního materiálu Uherské Hradiště a Zlínský kraj

Prodej instalačního materiálu Uherské Hradiště a Zlínský kraj

Široký sortiment instalačního vodo topo plyn materiálu prodejny VTP Pelka ve Starém Městě u Uherského Hradiště uspokojí potřeby řemeslníků i kutilů. Firma svou činnost provozuje již od roku 2003 a zabývá se realizací zakázek v oboru vodo-topo-plyn i maloobchodním prodejem. Od roku 2006 je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 9001:2008.

Vydáno 10.02.2017Vydáno 19.02.2016
535 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2020