Profila Trade s.r.o.

Vydáno 14.02.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018

Teplovodní podlahové vytápění, které si zamilujete

V dnešní době množících se nákladů a neustále se zvyšujících cen je víc než příjemné, pokud se člověku podaří alespoň na něčem měsíčně ušetřit. Klíčem k objemnější peněžence a spokojenějšímu životu jsou energeticky úsporné technologie. A právě na takovém principu funguje i teplovodní podlahové vytápění Schlüter-Bekotec-System.

Teplovodní podlahové vytápění Profila Trade

Podlahové konstrukce pro každého

Technologie Schlüter®-BEKOTEC-THERM je výjimečná v tom, že dokáže propojit topnou a regulační techniku, která pracuje pod nízkou teplotou na přívodním potrubí. Tím vzniká energeticky velmi úsporné vytápění, které pomáhá šetřit nejen životní prostředí, ale hlavně peníze. A moderní systém má i další výhody. Zatímco běžná dlažební podlahová vytápění často trpí na vyboulení a tvorbu trhlin, komplexní Schlüter-BEKOTEC-System tyto problémy řeší. Na rozdíl od zastaralých typů dlažeb nedochází k výrazným změnám teploty, tím pádem ani k nežádoucímu roztahování nebo smršťování krytiny.

Podlahové konstrukce pro vás zajistí firma Profila Trade


Schlüter-Bekotec-System: komplexní řešení vašeho vytápění

Technickými výhodami přednosti podlahového topení Bekotec nekončí. Zajistíme vám kompletní servis spolu s prvotřídním poradenstvím, v rámci kterého pro vás rádi vypracujeme koncepci stavebního řešení. Dále můžete počítat i s návrhem topného systému a s výpočtem tepelné spotřeby vytápění. A spolehnout se můžete také na naše individuální poradenství. Technické oddělení i odborní pracovníci firmy Profila Trade vám budou neustále k dispozici. Vyzkoušejte teplovodní podlahové vytápění Bekotec a už nebudete chtít jiné.

Pro více informací o Schlüter-Bekotec-System nás neváhejte kontaktovat