Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

EMTB Trade s.r.o.

Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

EMTB Trade s.r.o.Pevná paliva spolehlivě a na klíč

Při každé obchodní spolupráci je dobré mít partnera, na kterého se můžete spolehnout. A právě v takové vztahy věří i EMTB Trade. Naše společnost vznikla v roce 2005 a od té doby patříme k nejvýznamnějším dodavatelům pevných paliv nejen z České republiky.

Staňte se naším partnerem a užívejte si výhod spolehlivých dodávek pevných paliv

Černé i hnědé uhlí z Česka i od sousedů

Dodávka prvotřídních pevných paliv s garancí kvality a spolehlivosti. I tak by se dala charakterizovat činnost společnosti EMTB Trade. Spolupracujeme s největšími producenty paliv v Evropě a právě komunikací s nimi celý proces začíná. Od producentů z České republiky a Polska odebíráme prvotřídní koks a černé uhlí, v české domovině se nám také osvědčilo nakupovat kvalitní hnědé uhlí. Do Německa jezdíme pro brikety Rekord a Union a v o něco vzdálenější Ukrajině investujeme do dřevěných pelet a briket. Právě díky kvalitě služeb jsme si zvládli vybudovat klientelu nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu a nedalekém Maďarsku.

Dlouhodobé vztahy s obchodními klienty jsou pro nás základem


Zajistíme velkokapacitní přepravu sklápěcími vozy

Ať už potřebujete jakákoliv pevná paliva, my je pro vás zajistíme. Dodáváme jak volně ložené palivo, tak balené palivo na paletách. Topné materiály, jako je uhlí nebo koks, navíc dodáváme ve velkoobjemovém množství, a to s využitím silniční i železniční dopravy. Naši proškolení dispečeři pro vás rádi zajistí přepravu topných materiálů kdekoliv po Evropě, a to jak velkoobchodně či maloobchodně.

Hnědé uhlí, černé uhlí i další paliva snadno a rychle

Vydáno 14.02.2017
130 Zhlédnutí
Topováno 14.01.2020