Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.

Letecká přeprava, NIPPON EXPRESS Spediční a logistická společnost

Letecká doprava v síti Nippon Express

Jednou z hlavních služeb společnosti Nippon Express je letecká přeprava zboží, přizpůsobená požadavkům našich klientů. Nejvíce využívaná je přeprava, při které se kombinuje nejvhodnější doba přepravy současně s výhodnými sazbami leteckého dopravného. Pro naše klienty není problém zajistit expresní služby (1-2 dny) ve spolupráci se známými leteckými dopravci. Díky plné kontrole zabezpečuje kapacitu na nákladních letadlech na mnoha trasách v rámci celého světa.

Součástí zmiňované sítě je i dohled nad jednotlivými procesy. Výsledkem je dosažení maximální kontroly, bezpečnosti a účinnosti doručení od vývozce k dovozci bez zpoždění. Síť je vhodná především pro přepravu naléhavých zásilek či zboží s požadavkem zvláštního zacházení. Letecká doprava je zajišťována charterovými lety.

Letecká přeprava od společnosti Nippon Express


Efektivní řešení námořní přepravy a logistiky

Bezkonkurenční námořní přepravu zásilek společnost Nippon Express zajišťuje v rámci kooperace se spolehlivými a uznávanými rejdařskými společnostmi. Nejvyužívanější transport po moři je přeprava pomocí námořních kontejnerů. Vyjma klasických rozměrů kontejnerů zajišťujeme i přepravu nadrozměrných zásilek (high cube, open top).

Přidanou hodnotou letecké a námořní přepravy je také efektivní řešení logistiky. Společnost využívá službu Supply ChainService, která může zahrnovat jak jednoduché, tak složité formy přepravy a skladování. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu je i v rámci složitých globálních dodavatelských řetězců dosaženo maximální efektivity.

Díky inovaci, propracované logistice a využívání letecké sítě patří společnost Nippon Express k předním společnostem v oblasti přepravy.

Námořní přeprava od společnosti Nippon Express


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nippon-express.cz/soucasnost/t1002/

Vydáno 07.03.2017
276 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NIPPON EXPRESS
WEBOVÁ STRÁNKA
NIPPON EXPRESS
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Za Tratí 236
Chrášťany 252 19

prg.sales@neeur.com
+420 255 707 425


Najdete nás také zde:

ARES
captcha