Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.

Námořní přeprava pomocí kontejnerů, NIPPON EXPRESS Spediční a logistická společnost

Letecká přeprava zboží a zásilek za výhodné sazby v optimálním čase

Pro rychlé přepravení zásilek nabízí spediční společnost NIPPON EXPESS se zastoupením v Praze výhodnou leteckou přepravu. Samozřejmostí je sledování pohybu zásilky na internetu, denní odlety z celého světa, doručení zásilky na letiště nebo až k příjemci a přehledné sazby zahrnující všechny náklady.


Tradiční a spolehlivá námořní přeprava pomocí kontejnerů

Výhody tradiční a celosvětově nejvíce využívané námořní kontejnerové přepravy spočívají v možnosti přepravovat nadrozměrné zásilky, zásilky s požadavky na stálou teplotu a především v efektivním kombinování doručení na místo s jinými dopravními prostředky (kamion, železnice). To vše za globální sazby.


Zajištění celního poradenství a pojištění zásilek

Aby vaše zboží dorazilo bez problémů na místo určení, postará se tým našich odborníků o formality spojené s celním odbavením podle platných předpisů a nařízení. Dále nabízíme možnost optimálního pojištění zásilky na míru.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-770536-nippon-express-deutschland-gmbh-org-slozka-praha-zlicin

Vydáno 02.01.2018
69 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika
Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NIPPON EXPRESS
WEBOVÁ STRÁNKA
NIPPON EXPRESS
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Za Tratí 236
Chrášťany 252 19

prg.sales@neeur.com
+420 255 707 425


Najdete nás také zde:

ARES
captcha