Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.

Námořní přeprava pomocí kontejnerů, NIPPON EXPRESS Spediční a logistická společnost

Letecká přeprava zboží a zásilek za výhodné sazby v optimálním čase

Pro rychlé přepravení zásilek nabízí spediční společnost NIPPON EXPESS se zastoupením v Praze výhodnou leteckou přepravu. Samozřejmostí je sledování pohybu zásilky na internetu, denní odlety z celého světa, doručení zásilky na letiště nebo až k příjemci a přehledné sazby zahrnující všechny náklady.


Tradiční a spolehlivá námořní přeprava pomocí kontejnerů

Výhody tradiční a celosvětově nejvíce využívané námořní kontejnerové přepravy spočívají v možnosti přepravovat nadrozměrné zásilky, zásilky s požadavky na stálou teplotu a především v efektivním kombinování doručení na místo s jinými dopravními prostředky (kamion, železnice). To vše za globální sazby.


Zajištění celního poradenství a pojištění zásilek

Aby vaše zboží dorazilo bez problémů na místo určení, postará se tým našich odborníků o formality spojené s celním odbavením podle platných předpisů a nařízení. Dále nabízíme možnost optimálního pojištění zásilky na míru.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-770536-nippon-express-deutschland-gmbh-org-slozka-praha-zlicin

Vydáno 02.01.2018
99 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika
Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NIPPON EXPRESS
WEBOVÁ STRÁNKA
NIPPON EXPRESS
www.nippon-express.cz
Adresa

Adresa

Za Tratí 236
Chrášťany 252 19

nede-prg.logistics@nipponexpress.com
+420 255 707 455


Najdete nás také zde:

ARES
captcha