Efektivní zužitkování odpadu v moderních kompostérech

Nádherná zahrada, ukázková kuchyně, čisté a vonící prostředí. Kdo by si to nepřál? Avšak z každého koutu domácnosti i obce vzniká odpad, který se buď jen tak vyhodí a nechá zapáchat v kontejnerech nebo se použije dál. Jak se odpad z kuchyně a zahrady nechá ještě využít? Třeba ke kompostování. Aby však plnilo svůj účel a nezanechalo nepříjemný zápach, chce to moderní a praktické kompostéry.

Kompostery, JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Kompostujte doma, ve městě i v obci

Založit opravdu účinný a nezapáchající kompost není jednoduché. Ale pouze do té doby, než se vám dostane do rukou kompostér, se kterým se naučíte zacházet s odpadem tak, aby byl k užitku. Svoje o tom ví i firma JELÍNEK-TRADING spol. s r.o., která se již léta zabývá zpracováním plastů a kromě jiného i výrobou a prodejem kompostérů. Jejich účelem je v dobře zajištěném prostředí zpracovat odpady ze zahrad (tráva, větve, sláma) a kuchyně (odpad ovoce a zeleniny, zbytky z kávy). Odpad se uzavře v plastové nádobě s víkem a otvory. Vznikne tak kvalitní hnojivo, které můžete zužitkovat dál na zahradě, při sázení. Vhodné řešení pro domácnosti, které můžou zajistit občanům i města a obce.

Kompostujte s kompostérem na míru


Návod na kompostování se zaručeným výsledkem

Ne vždy končí snaha o vytvoření kompostu úspěšně. Kamenem úrazu bývá často nesprávné hromadění odpadu v nádobě, špatné větrání. I když budete mít zajištěný kvalitní kompostér, který se snadno rozloží, postaví i zajistí, ukládání odpadu má svůj postup. V první řadě vyberte kompostér dle velikosti vaší zahrady. Důležité je jeho postavení na rovnou plochu. Na jeho dno je potřebné nalámat větve, aby bylo zajištěné proudění vzduchu. Větvičky kombinujte suché i mokré. Ventilem zajistěte otevření větrání. Biologický odpad kombinujte v poměru C:N25-30:1. Jde o to, aby zelený odpad bohatý na dusík byl zkombinovaný se starším a dřevnatým odpadem, ve kterém je pro změnu uhlík.

Třídění odpadu dává smysl


Vyberte si svůj kompostér ještě dnes

Možná právě přemýšlíte nad tím, kam si máte jít tohoto praktického pomocníka vyzvednout. Není třeba nikam chodit, můžete zůstat v pohodlí domova a k nákupu využít přehledný e-shop s doručením přímo k vám a dopravou zdarma.

Široký výběr kompostérů v e-shopu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kompostery.cz

Vydáno 13.03.2017
171 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompostéry zajistí likvidaci zahradního odpadu a kvalitní hnojivo pro občany i města

Kompostéry zajistí likvidaci zahradního odpadu a kvalitní hnojivo pro občany i města
Proč si pořídit kompostér, jaké mají domácí kompostéry využití, a jaké jsou vlastně výhody kompostování? Kompost je nejlepší přírodní hnojivo. Nejen, že všem rostlinám či zelenině prospívá daleko více, než kupovaná hnojiva a neobsahuje chemii ani žádné nežádoucí látky, ale velká výhoda kompostování ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
www.jelinek-trading.cz
Adresa

Adresa

Jesenická 146/28
Vrbno pod Pradědem 793 26

krelov@jelinek-trading.cz
+420 720 976 439


Najdete nás také zde:

ARES
captcha