Mikrovlnná sanace – zlikvidujte škůdce ve svém domě jednou provždy

Lidé si myslí, že se jich to nikdy týkat nebude. O čem je řeč? Řeč je o škůdcích, kteří si mohou najít své útočiště prakticky kdykoliv. Pokud jste i vy narazili ve svém objektu na nějaký škodlivý organismus, který snižuje hodnotu vašeho majetku, tak se s tímto problémem neváhejte svěřit odborníkům ze společnosti SANAKO CZ.

Mikrovlnná sanace, SANAKO CZ, Prahja

Likvidace škůdců – dřevomorky, červotoči i plísně

Objekty mohou být ničeni nejrůznějšími typy škůdců. Mezi nejčastější patří avšak dřevomorky, červotoči, nebo i stále hojnější plísně. Je velmi těžké jim odolávat, protože vytvořit pro ně vhodné podmínky pro život není vůbec těžké. SANAKO CZ vám pomůže odstranit škůdce z domácností, historických či památkově chráněných objektů, z veřejných budov, bytových fondů či zemědělských staveb.

Likvidace škůdců rychle a bez starostí


Odvlhčení domu pomocí mikrovlnné sanace

Aby byla likvidace opravdu definitivní a vy se se škůdci již nikdy nesetkali, tak je potřeba, aby byla použita nějaká kvalitní a ověřená technika. Mezi novinky patří takzvaná mikrovlnná sanace, která je založená na vysoušení základů staveb a zdiva, a to za účelem odvlhčení domu a odstranění dřevokazných hub a plísní. Vlhké prostředí je totiž přesně to, co jim vyhovuje. Mikrovlnná sanace je nejrychlejším způsobem, jak odvlhčit stavby, a přitom je zcela bezpečná a nikterak neponičí strukturu ozařovaného objektu. Nemění nijak vlastnosti materiálu a nezanechává žádné stopy.

Přečtěte si více o mikrovlnné technologii


Garance až deset let

Nemusíte mít strach, že zaplatíte za profesionální likvidaci, a do pár měsíců se bude problém opakovat. SANAKO CZ vám poskytuje garanci na tuto službu od tří do deseti let.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sanako.cz

Vydáno 27.03.2017
83 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanace včetně mykologického posouzení objednávejte u SANAKO

Sanace včetně mykologického posouzení objednávejte u SANAKO
Se škůdci je třeba bojovat, a to prostřednictvím sanace. Sanační práce pomohou každému proti houbám, plísním, ale i hmyzu. Důležitou součástí tohoto procesu je i následné mykologické posouzení, díky kterému identifikujeme bezpečně všechny škůdce. Každou stavbu je třeba efektivně chránit, proto ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SANAKO.cz, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SANAKO.cz, s.r.o.
www.sanako.cz
Adresa

Adresa

Chodská 1393
Praha 2 120 00

info@sanako.cz
+420 720 467 016


Najdete nás také zde:

ARES
captcha