Čekárny - bus
Vendula Kyščiaková zámečnictví
Kvalitní český výrobce autobusových zastávek a čekáren

Zabýváme se jejich klasickou výrobou a specializujeme se na přesné a pečlivě stanovené požadavky zákazníka. Vyrábíme klasické typy, ale je zde možnosti i jakékoliv další úpravy. Provádíme i pozáruční servis včetně dodávky jakýchkoliv náhradních dílů. V tomto odvětví máme kompletní sortiment.

Autobusové zastávky různých typů

Od českého výrobce za hezké české ceny

Tímto heslem se snažíme řídit. Naše produkty se dají použít ve větších i menších městech, na obcích, vesnicích, ale i v různých aglomeracích velkých měst. Naše klasické výrobky se osvědčily svým designem a celkovým navržením a byly tak schválené v chráněných krajinných a památkových oblastech, jakými jsou Jeseníky, Českým Rájem, Bílými Karpaty a dalšími.

Základní informace o našich produktech


Široký výběr autobusových zastávek různých typů

Každý typ může být trochu jiný. Záleží na výběru materiálu, vybavení nebo celkovém designu. Produkty jsou vyráběny v sedmi rozměrových modifikacích a v jedenácti typech. Střecha je vždy pokrytá kvalitním šindelem. Ten si můžete vybírat v pěti různých odstínech. Obvodové stěny jsou tvořeny buďto z dřevěných panelů nebo z polykarbonátových výplní.

Autobusové zastávky té nejlepší kvality


Jaké je vybavení čekáren?

Nesmí chybět lavička, která je vždy nezbytnou součástí, ale také dvojice dřevěných madel, kde se mohou opřít lidé, kteří stojí, takzvaně na čekačce. U polykarbonátu se však nedodávají. Dalším vybavením jsou dva odpadkové koše, cedule s názvem a schránka na jízdní řády.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cekarny-bus.cz


Vydáno 30.03.2017
334 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2020

Autobusové zastávky a čekárny

Autobusové zastávky a čekárny

Autobusové zastávky a čekárny včetně příslušenství a vybavení, výroba

Přístřešky pro odpadkové koše

Přístřešky pro odpadkové koše

Přístřešky pro odpadkové koše, pevná konstrukce a kvalitní provedení

Městský mobiliář a lavičky

Městský mobiliář a lavičky

Jednotný městský mobiliář, lavičky, informační plochy a vitríny