V.Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s.

Vydáno 11.04.2017
117 Zhlédnutí

Rodinná strojírna VELIM nabízí obráběcí, svářecí i zámečnické práce

Věříte v rodinu a ve zlaté české ručičky? Přesně o tom je totiž strojírna VELIM. Její nabídka je bohatá, stejně jako její historie. Poskytuje kvalitní služby převážně v oblasti zámečnictví, a obrábění. Výrobní program strojírny obsahuje například tvorbu stožárů veřejného osvětlení, výrobu ocelových vrat či kovového nábytku vhodného kupříkladu pro venkovní zahrádky restaurací.

Obráběcí, svářecí i zámečnické práce

Rodina, historie, tradice, vytrvalost

Strojírna VELIM vznikla ještě před první světovou válkou. V roce 1912 ji založil zámečník Václav Radoň. A i když začínal ve skromných podmínkách vlastního domu, svou pílí, šikovností a kvalitou dokázal vydělat dostatek peněz, aby mohl firmu (v roce 1939) přesunout do vlastní výrobní haly. V období komunismu ovšem přišlo znárodnění a zdálo se, že veškerá práce přišla vniveč. Ale vytrvalost zakladatele zdědili i jeho vnuci, kteří roku 1990 získali společnost zpátky do svých rukou. Ti ze zchátralé budovy dokázali vybudovat profitující dílnu, která v současné době zaměstnává patnáct pracovníků.

Obecně o naší firmě


Zámečnictví, obráběcí práce a svařování

Nové středisko zámečnických výroby bylo nedávno vybaveno moderní svařovací technikou a nyní je v něm možno vyrábět svářence až do celkové hmotnosti 1,5 tuny. Mimo to je v něm možné frézování, ohýbání, rovinné broušení či skružování. A pokud těmto činnostem nerozumíte, vůbec to nevadí. Strojírna VELIM totiž nabízí jak poradenskou činnost, tak i takzvanou výrobu na klíč. Vy si určíte, jak by měla vaše provozovna vypadat a oni to zařídí za vás.

Kontaktní informace


Specialitou jsou stožáry veřejného osvětlení

Specialitou výrobního programu strojírny VELIM jsou lampy. Ty jsou zhotoveny z kvalitních ocelových trubek a firma je úspěšně instalovala do řady českých měst a obcí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.radon-machines.cz