Práškové lakování firmy Festa, putuje převážně do zahraničí

V oblasti povrchových úprav mají mnohaleté zkušenosti a chrání kovy díky svým odborným zkušenostem. Vždy se spoléhají na precizně provedenou práci a garantují vysokou kvalitu jakékoli povrchové úpravy. Velké kapacitní možnosti umožňují, že jsou v každém směru flexibilní a dbají na potřeby svých zákazníků.

práškové lakování, FESTA SERVIS spol. s r.o.

Práškové lakování jak jej neznáme

Tato společnost se zaměřuje na práškové lakování, které se provádí pomocí nanášení a vypalování práškových barev typu Komaxit. K tomu mají speciálně vyvinuté zařízení. To umožňuje nanášení elektrostatické i elektrokinetické. Pracovat se navíc může na průběžné dráze, nebo jednotlivě, po kusových dílech.

Navštivte naše internetové stránky


Technologické podmínky naší výroby

Tyto technologické podmínky se týkají produktů a výrobků, které jsme schopni práškovým způsobem nalakovat. Kusová výroba malé série se pohybuje ve velikostech výšky 2 m, šířky 2 m a délky 4 m. U průběžné linky velké série jsou hodnoty o něco nižší. Výška se pohybuje do 1,3 m, šířka 0,6 m a délka 2 m. Používají se ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů.

Práškové lakování umí mnoho věcí


Vypalovací hodnoty aneb jaké podmínky jsou vhodné?

Jako standardní teplota se běžně používá hodnota mezi 180 a 200 °C. Doba vypalování vždy závisí na vybraném materiálu, který jako zákazník požadujete nalakovat touto práškovací metodou. Široký barevný sortiment zaručuje plné pokrytí jakéhokoliv požadavku. Navíc poskytují jak tuzemské tak i zahraniční barvy v krátkých časových intervalech.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://festa.cz/

Vydáno 26.04.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 21.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ochrana kovů formou galvanického zinkování

Ochrana kovů formou galvanického zinkování
Záleží vám na povrchové úpravě materiálu a výrobků? Galvanické zinkování nebo také jinak zvané elektrolytické patří mezi nejrozšířenější metody. Účelem je ochrana základního materiálu, kovu, oceli. Taková úprava vyžaduje profesionální a odborný přístup, který vám poskytne firma FESTA SERVIS spol. s ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FESTA SERVIS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FESTA SERVIS spol. s r.o.
festa.cz
Adresa

Adresa

Železniční 586/5B
Olomouc 779 00

festa@festa.cz
+420 585 153 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha